Суббота, 29 Январь 2022 17:58

Присадка МЕГАФОРС – труженик полей!

Загальновідомо, що техніка в сільських умовах працює завжди в екстримі. Спека, мороз, дощ, розкислі або пилові поля, великі навантаження. Труднощі «жанру» можна перераховувати майже до нескінченності. Інтенсивна експлуатація техніки призводить до виходу її з ладу, як правило, внаслідок зносу поверхонь, що труться, сполучаючись деталями механізмів.

У битві за врожай беруть участь як окремі фермери, так і великі агрохолдинги. При виході з ладу техніки вони опиняються в нерівних умовах. Великі підприємства мають свої ремонтні бази із заздалегідь заготовленими запчастинами, та й техніка не тільки більш сучасна, але й більш «молода». У великих підприємств, як правило, є і резерв обладнання. Тому дрібні та середні господарства відчувають пов’язані з ремонтом техніки проблеми більш гостро. Вони частіше шукають альтернативу трудомісткому ремонту, який не тільки дорого коштує, але й вимагає виключення техніки з виробничого циклу. Такою альтернативою є технології профілактики від зносу і безрозбірного ремонту (відновлення), якщо деталі механізмів вже зношені. В такому випадку відновлення техніки відбувається без зупинки обладнання на ремонт, тобто без відриву від виробництва. Це можливо при застосуванні спеціальних присадок (добавок) в масла, в пластичні мастила та паливо.

Таких продуктів на українському ринку паливно-мастильних матеріалів представлено достатньо. Вони мають різні технології застосування і розрізняються по ефективності, але всі вони спрямовані на збільшення ресурсу техніки та на зниження споживання енергоресурсів (бензину, дизельного палива, газу і електрики).

Виробництвом і впровадженням таких ресурсозберігаючих засобів під торговою маркою МЕГАФОРС займається науково-виробнича
фірма «Мегафорс» вже з 2002 року.

До цієї продукції фірми належать:

  • моторна олія;
  • присадки (добавки) в моторні, трансмісійні та індустріальні масла;
  • пластичні мастила;
  • присадки у пальне;
  • охолоджуючі рідини-антифризи.

За нашою статистикою для сільськогосподарської техніки найбільш затребуваними є присадки в масла. Ці присадки належать до ремонтно-відновлювальних (реноватором), вони застосовуються для запобігання зносу поверхонь, що труться або відновлення цих поверхонь, коли вони вже зношені. При застосуванні цих присадок (добавок) на поверхнях тертя утворюється вуглецю-металокерамічний шар, який знижує тертя (коефіцієнт тертя) і підвищує зносостійкість поверхонь, що труться в парах тертя.

agrarnik 21 396.indd 200

Саме це і дозволяє, не виводячи обладнання з експлуатації, відновлювати зношені механізми, збільшуючи їх міжремонтний період. Наші присадки випускаються як в рідкому, так і в консистентному вигляді. Рідкі присадки застосовуються для продовження життя двигунів, механічних та автоматичних трансмісій (коробок передач, редукторів приводу коліс і допоміжних механізмів, вузлів гідравліки). Консистентні – застосовуються у всіх вузлах, де використовується пластичне мастило.

Нами помічено, що за 19 років область використання присадок МЕГАФОРС сильно розширилася. Спочатку це були виключно трактори МТЗ (Білорусь). Основна проблема у цих тракторів-коробка передач. У цих вузлах слабким місцем виявилися підшипники – вони в коробці передач руйнуються найчастіше. Це призводить до перекосу валів і, як наслідок, до поломки або зрізання зубів шестерень. Якщо додати в трансмісійне масло присадку
МЕГАФОРС, то на всіх тертьових поверхнях підшипників (на роликах, кульках і робочих поверхнях обойм) утворюється захисний шар, який твердіше сталі, він знижує тертя в кілька разів. Це забезпечує збільшення ресурсу підшипника, отже і вузла в цілому, в кілька разів. Першими тракторними двигунами, де була застосована присадка МЕГАФОРС, були теж трактори Білорусь. В даному випадку від застосування МЕГАФОРСа піднімається як компресія в циліндрах, так і тиск масла, а також скорочується витрата палива.

Консистентна присадка добре зарекомендувала себеimage 6483441 3 opt в вузлах, де використовується пластичне мастило. Цей вид присадки, яка змішується з пластичним мастилом, а іноді використовується і в чистому вигляді, найчастіше застосовується в комбайнах і причіпному або навісному обладнанні, де є багато точок спринцювання.

На сьогоднішній день нашу продукцію використовують не тільки в тракторах Білорусь, але і в сучасній техніці, тракторах і комбайнах таких провідних брендів, як John Deer, New Holland, Case та інших. Причому останнім часом до нас звертаються за продукцією не тільки дрібні та середні фермерські господарства, а й великі агровиробники. Слід зазначити, що крім традиційного застосування в механічних трансмісіях і двигунах, почалося активне використання присадок МЕГАФОРС у вузлах гідравліки.

Потрібно пам’ятати, що продукція НПФ «Мегафорс» добре захищає і відновлює не тільки трактори та комбайни, але й всі види транспорту, включаючи малолітражки. Застосовується вона з величезним успіхом і в присадибній техніці: мотоблоки, генератори, компресори, скутери та мотоцикли, мотокоси, бензинові пили та інше.

www.megaforce.ua

Дивіться:  Youtube канал МЕГАФОРС

Телефонуйте: 067 634 61 89  050 320 65 25  068 960 32 52

Наша адреса: 49000, м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 43

При замовленні на суму понад 1 тис. грн доставка безкоштовно

Прочитано 172 разів