Четверг, 10 Февраль 2022 17:50

Ми будуємо: Ангари, склади, зерносховищі, навіси. Швидкомонтовані будинки і металоконструкції

ПЕРЕВАГИ НАШИХ АНГАРІВ

 • Високий рівень герметичності, що забезпечує стовідсоткову сухість та збереження вашого товару за будь-яких погодних умов.
 • Ангари за вашими розмірами, будь-якої конфігурації та форми, утеплені, холодні, високі, низькі – на ваш вибір.
 • Швидкість монтажу за європейськими стандартами – 1000 кв.м за 30 днів.
 • У зерносховищах передбачається природна вентиляція для провітрювання зерна, завдяки чому зерно не пріє і залишається сухим.
 • Наші зерносклади мають високу міцність. Це дозволяє зберігати зерно, спираючи його на стіну, завдяки чому економиться площа в ангарі.
 • Жорсткі та надійні металоконструкції дозволяють підвішувати підйомні механізми для ремонту агротехніки.
 • Зерносховища будуються з урахуванням зручного в’їзду та зберігання великогабаритної техніки. В арочних та шатрових ангарах є можливість встановлення бічних воріт. Розсувні та розпашні ворота.
 • Корисна висота зерносховищ – від 6 метрів і вище, що дозволяє завантажувати та вивантажувати зерно всередині та застосовувати зерномети.
 • Наші ангари мають високі запаси міцності, т.к. каркас ангару розрахований за всіма нормами вітрових та снігових навантажень. Європейський профнастил витримує до 600 кг/м2, а його термін служби понад 30 років.
 • Всі наші ангари можна ставити без фундаменту – на тверду поверхню, що дозволяє оформити будинок як тимчасову споруду. Це позбавить вас тривалого і дорогого збору документів.
 • Металоконструкція пофарбована та захищена антикорозійним покриттям, завдяки чому прослужить не один десяток років.
 • Ми будуємо ТЕНТОВІ – світлопроникні ангари, що дозволить вам значно економити електроенергію. Ці конструкції швидкі в монтажі і мають витончений вигляд.
 • Оплата проводиться поетапно та у зручній для вас формі.

Мы строим: ангары, склады, зернохранилища, навесы.Быстромонтируемые здания и металлоконструкции.

Відгуки наших клієнтів

«Перш ніж замовляти, подивилися готовий об’єкт. Все чітко, продумано, якісно та красиво.
За доступною ціною. Тепер ми замовили». (Сім’я фермерів, Кіровоград).

«Знайшов рекламу в журналі. Замовив. Все влаштувало. Якість, немає щілин та задувань снігу, все герметично. Бригада відмінна, ціни добрі. Замовив уже 2 ангари».

(Ф. Г., засновник, Первомайськ).

Мы строим: ангары, склады, зернохранилища, навесы.Быстромонтируемые здания и металлоконструкции.«Замовила через інтернет тентовий кінний манеж. Арочної форми. Ціна влаштувала.
Дуже задоволена. Все як слід, практично, зручно. Спасибі! Тепер рекомендую друзям».

(Бориспіль, іподром).

«Порекомендували компанію «Оскар» мої друзі – велика агрофірма. Сам приїхав, подивився, переконався у якості та надійності. Тепер він став клієнтом компанії».

(Керівник, Бердянськ).

Мы строим: ангары, склады, зернохранилища, навесы.Быстромонтируемые здания и металлоконструкции.«Компанію «Оскар» знайшов у журналі для аграріїв. Все влаштувало. Збудували два об’єкти для техніки, я не маю претензій. Ціна чудова! Зараз будуємо вже третій дуже великий ангар під овочесховище». (Керівник, Миколаїв).

«Був сильний буревій в Одесі. Навіть дерева літали. Але ангари від компанії «Оскар» стоять як укопані. Все якісно. Надійно. Ціна найкраща. Звертаюся вдруге».

(Засновник, Одеса).agrarnik 1 376.indd 200

лого оскарметалл opt

Телефонуйте нам зараз!

Телефони: (050) 771-99-82, (097) 77-02-657 e-mail: infoangar2008@gmail.com www.oskarmetal.com

Після вашого звернення – наш фахівець може до вас приїхати протягом двох днів для детального виміру та уточнення всіх ваших побажань

Прочитано 378 разів