Воскресенье, 30 Январь 2022 15:21

Юг Агролідер кроки до успіху

14 січня 2009 року була створена компанія «Юг Агролідер». І сьогодні ми святкуємо тринадцяту річницю компанії. Вчора сиділи і пригадували, як ми починали вирощувати, як підписали перший договір з сербами, як випустили перший каталог з нашою продукцією, як вперше імпортували озимий горох…

Вирішили в День народження компанії поділитися нашими досягненнями

1. «Юг Агролідер» є лідером серед виробників посівного матеріалу сербської селекції в Україні.

Вже понад 13 років плідної співпраці з європейським інститутом NS Seme дозволяють нам надавати українським аграріям якісний посівний матеріал за розумну ціну. Наша компанія має вельми успішний досвід по підбору соняшнику, кукурудзи та пшениці для українського аграрного ринку.

2. Маємо свій власний насіннєвий завод.

На заводі в Херсонській області за допомогою сучасного обладнання проводиться очистка, доробка, протруювання та фасування посівного матеріалу з дотриманням усіх норм ДСТУ. Якість насіння компанії «Юг Агролідер» перевіряється у власній лабораторії і підтверджується сертифікатами державного зразка. Компанія налаштована на тривалу й плідну співпрацю з вітчизняними аграріями.

3.  Вирощуємо в чотирьох областях соняшник, кукурудзу, пшеницю, озимий горох.

Наша компанія вже третій рік поспіль вирощує продукцію на просторах чотирьох регіонів України. Це Вінницька, Київська, Одеська та Полтавська області. Вибір ділянок гібридизації є клопітким процесом, адже основним критерієм для вибору є в першу чергу просторова ізоляція. Цей критерій впливає на запилення материнської форми і є одним з ключових у виробництві насіння. Дотримуючись технології вирощування, ми дбаємо, щоб просторова ізоляція була не менше чотирьох кілометрів. Окрім цього, компанія «Юг Агролідер», та представники сербського інституту NS Seme, які також контролюють рік за роком процес вирощування, переконуються в професіоналізмі агрономів та їхніх команд. На цей рік ми розширили асортиментну лінійку і додаємо до неї озимий горох НС Мороз. До цього часу ми імпортували його з Сербії. Завдяки вирощуванню в Україні, ми зможемо надати кращу ціну та отримати продукт, який адаптований під кліматичні зони наших сільськогосподарських товаровиробників. Але для тих клієнтів, яких буде цікавити саме імпортний НС Мороз, ми залюбки допоможемо їм і в цьому питанні.

4. Зовсім нещодавно опублікували інформацію, що «Юг Агролідер» потрапив у п’ятірку за найбільшими об’ємами вирощування гібридів соняшнику в Україні.

Під кінець минулого року, в той час, коли багато компаній підводять підсумки виконаної роботи, ми потрапили в ТОП-10 компаній виробників соняшнику сезону 20/21. За підсумками ми посіли почесну четверту позицію після мультинаціональних компаній.

Станом на минулий сезон ми виростили 930 га. Для нас це не є показником, адже найголовніше – це довіра сільськогосподарських товаровиробників нашому продукту, показником є професіоналізм співробітників компанії «Юг Агролідер» на всіх рівнях. Любов до свого діла є основою, яка з часом приведе до рейтингів та їх підкорення.

5. Постійне покращення сервісу з нашої сторони!

Ми постійно оновлюємо всі наші робочі процеси та інвестуємо в їх автоматизацію, задля покращення рівня сервісу та збільшення задоволеності клієнтів від співпраці з нами. Для того щоб кожен міг звернутися до нас за консультацією або залишити свій відгук – ми запустили гарячу лінію.

6. Стали однією великою дружньою командою!

Для нашої дружної команди немає «нездійсненних» завдань, тому що ми діємо як група однодумців. Кожен учасник нашої команди робить внесок в успіх спільної справи, вимагає якісного внеску від колег і може на них покластися. З кожним роком наша команда зростає не тільки за кількістю співробітників, а й також за організаційними показниками ефективності, завдяки тренінговим програмам, навчанню та власному досвіду.

0 800 3000 067

ug-agrolider.com.ua

Прочитано 382 разів