Пятница, 15 Октябрь 2021 11:57

Elvorti на Agroexpo 2021

Ця популярна аграрна виставка відзначилась справжнім вернісажем новинок українських машинобудівних підприємств. Безумовним лідером та законодавцем інновацій на цій виставці можна без перебільшення назвати компанію ELVORTI, яка вже в котре продемонструвала свою готовність відповідати провідним агротехнологічним трендам.

ELVORTI орієнтується на світові стандарти

«Світ рухається у бік до точних технологій, – говорить генеральний конструктор ELVORTI Юрій Кваша, – сучасні посівні комплекси, по-перше, мають електроприводи – це, фактично, безступеневі коробки передач, по-друге, оснащені, системами супутникової навігації. І перша, й друга фішки дають змогу точніше сіяти та вносити мінеральні добрива, на підставі інформації, закладеній у карті поля, навігація дає змогу вимикати секції, щоб не було так званих накладок. Сівалки провідних брендів виконують всі операції практично в автоматичному режимі, контролюючи як, глибину посіву, так і норму висіву. Звісно, орієнтуючись на ці стандарти, ми розробили або вдосконалили низку своїх моделей».

Генеральний конструктор розповів про кілька новинок. Серед них зернотукова сівалка для роботи за технологією no-till ALFA-6. Щоб вона могла впоратися із майже необробленим полем та сформувати посівне ложе, її обладнали турбодиском із хвилястим профілем, збільшили притискне зусилля. Техніка пройшла успішне випробування
у фермерських господарствах.

Оновлено та розширено лінійку обприскувачів у діапазоні 18, 21, 24, 28 м, їх дообладнали сучасними системами контролю та навігації, які дають змогу раціональніше використовувати ЗЗР.

DSC00908 копия opt

В секторі ґрунтообробних знарядь з’явився універсальний п’ятирядний культиватор для роботи на площах із великою кількістю пожнивних залишків POLARIS 4 PREMIUM, POLARIS 6 PREMIUM, POLARIS 8 PREMIUM, які оснащені лапами на пружинній стійці, а також котками для ущільнення ґрунту та гідросистемою для переведення у транспортний стан.

DSC00259 opt

Головний конструктор команди просапних машин заводу ELVORTI Артем Пархоменко розповів про модернізовану сівалку VEGA 8 PROFI, яка одержала імпортні підшипники у всіх вузлах, змінену конструкцію підшипникового вузла дводискового сошника, модернізований причепний пристрій, з вентилятором на сниці, дводискові тукові сошники, що загалом дало змогу збільшити гарантійне напрацювання з 240 до 1000 га. Але головна новація – унікальна безпровідна система з електроприводами Graham Command PRO, якою можна керувати з планшета на ОС Android. Завдяки цій інновації сівалка може автоматично відключати кожну секцію, контролювати змінну норму в кожному ряду на підставі карти завдань та якість посіву, надавати звіти про карти фактичного внесення та статистику посіву – пропуски, двійчатки (сингуляцію).

DSC00286 opt

Для довідки

«Міжнародну агропромислову виставку «AGROEXPO» вже прийнято розглядати не тільки як торговельний майданчик, а як комплексний механізм, з яким пов’язано багато інших сфер економіки. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці (площа 2000 м²), побачити техніку в роботі – на демонстраційних показах, взяти участь в тематичних семінарах та форумах, а також оновити свій технопарк зі значним дисконтом, а географічне розміщення виставки є найзручнішим для відвідувачів з усіх регіонів України, адже виставка розташована у самому центрі України», – зазначають організатори. У відкритті AGROEXPO 2021 взяли участь міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Марія Чорна, Генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, заступник посла Великої Британії в Україні Ніколас Гаробс, виконавчий директор офісу по залученню інвестицій (UkraineInvest) Сергій Цівкач. Загальна площа експозицій цього року становить 125 000 квадратних метрів. Загальна кількість експонентів – 510, а учасників «Покровського ярмарку» – 500.

DSC00839 копия optэльворти низ opt

Прочитано 361 разів