Понедельник, 20 Сентябрь 2021 13:23

Вінниччина в центрі подій

Чи можливо отримати максимальні врожаї та прибутки навіть за несприятливих погодних умов? Який гібрид кукурудзи є найкращим саме для Вінниччини? Чи можуть гібриди української селекції конкурувати з іноземними «колегами»? Відповіді на всі ці питання були висвітлені на головній виставковій події у агропромисловому комплексі Вінниччини Agro Vinnitsia 2021, що відбулась 7-9 вересня на території аеропорту міста Вінниця, в якій брала участь компанія «Селекта».

В 2021 році «Селекта» відзначає своє двадцятип’ятиріччя, а селекційна програма, яка ведеться в компанії Віталієм Яковичем Мельником, має більш ніж 45-річну історію. Саме тому, окрім презентації гібридів кукурудзи новим клієнтам, все частіше зустрічаються вже знайомі та задоволені від плідної співпраці з компанією клієнти. Попри те, що цього року нових гібридів у масове виробництво не надійшло, було здійснено презентацію нових напрацювань.

Створення сучасних посухостійких високоврожайних гібридів з швидким стартовим ростом, холодостійкістю, швидкою віддачею вологи зерном при дозріванні та стійкістю до комплексу несприятливих факторів біотичного та абіотичного походження – це основні задачі «Селекти» для виробництва якісного насіння кукурудзи.

Як відомо, впроваджувати у виробництво нові гібриди кукурудзи без виробничої перевірки їх у різних куточках країни нераціонально. «Проселектуйся!» – саме так селекціонери компанії досліджують нові гібриди в умовах господарств різних регіонів України. Тож не зволікайте стати одним із експертів, запитуйте про новинки у найближчого регіонального представника ТОВ НВКФ «Селекта» (їх перелік завжди доступний на сайті
www.selekta.com.ua).

Саме так, висіявши минулого року по кілька рекомендованих виробником гібридів, вже цього року ФГ «Борівське» засіяло близько 150 га кукурудзи компанії «Селекта». І, до речі, нещодавно на демонстраційному полігоні був проведений День Поля на базі цього господарства, який зібрав чимало господарів
з найближчих районів. Зацікавленість в насінні гібридів кукурудзи «Селекти» очевидна – багато запитань про біологічні особливості гібридів, обговорення особливостей технології вирощування кукурудзи, застосування ЗЗР та внесення добрив. І це недивно, оскільки із тринадцяти презентованих на Дні поля гібридів компанії «Селекта» є такі, що вже добре відомі, а також ті, що викликають велику зацікавленість.

unnamed 1 opt

Ось що каже голова ФГ «Борівське» Роман Сергійович Годз

unnamed opt

– Наше господарство було створено у 2009 році й спеціалізується на вирощуванні як зернових, так і технічних культур, а також має невелике тваринництво.

На сьогоднішній день в обробітку господарства знаходиться близько 950 га землі, 90-95% якої обробляється по системі нульового обробітку ґрунту – «No-Till».

ФГ «Борівське» веде господарську діяльність на території Чернівецького району Вінницької області, який є засушливим регіоном відомим недостатньою кількістю опадів та нестачею вологи в землі. Так, минулого року за період з першого січня по двадцять сьоме вересня кількість опадів була на рівні 235 мм, цього ж року за період з першого січня по двадцять сьоме серпня – 250 мм!!!

За таких несприятливих погодних умов вибір такої зернової культури як кукурудза є вкрай важливим, оскільки ця культура повинна відповідати низці вимог: мати сильну кореневу систему, бути стійкою до хвороб, забезпечувати високу врожайність, мати низьку збиральну вологість зерна та, безперечно, бути ПОСУХОСТІЙКОЮ.

Всім вказаним вимогам відповідають гібриди української селекційної компанії «Селекта».

Говорячи про гібриди компанії «Селекта», можна сказати, що їхня врожайність тримається на рівні іноземних аналогів, та й за показниками вологовіддачі наші гібриди не поступаються їм.

Зважаючи на вказане, вибір насіннєвої кукурудзяної кампанії на наступний рік вже визначений, оскільки «Селекта» ніколи не підводить!!!

selektasseds 2 optПридбати продукцію нашої компанії можна, безпосередньо звернувшись до представників головного офісу, а також до регіональних представників, перелік яких міститься на офіційному сайті «Селекти» та в каталозі компанії.

Не переплачуйте – обирайте продукцію українського виробника!

050 361 66 65

selekta.com.ua

Прочитано 464 разів