• Головна
  • Статті
  • Рослинництво
  • Якщо у Вас є крупа в мішках, сухофрукти в коробках, горіхи в ящиках, а над усім цим літає міль – порятунок в стрічках та платах Detia Degesch (Німеччина)
Воскресенье, 31 Октябрь 2021 12:15

Якщо у Вас є крупа в мішках, сухофрукти в коробках, горіхи в ящиках, а над усім цим літає міль – порятунок в стрічках та платах Detia Degesch (Німеччина)

Інформація про продукт

Плата являє собою напівгнучку інертну пластину матрицю розміром формату паперу А4. На матрицю нанесено порошкоподібний фосфід магнію. Кожна плата поміщена у водопроникний пакет і запаяна в газонепроникний пакет з фольги.

Стрічка складається з 20 плат з’єднаних між собою. Під час фумігації плата витягується із фольги. Швидкість розкладання фосфіду магнію завдяки порошкоподібній формі відбувається швидше, ніж швидкість розкладання таблеток і може варіюватися в залежності від вологості та температури. Зазвичай плата повністю проявляє свою дію впродовж 3-4 днів. Після повної дегазації на платі залишається менше 0,2% нерозкладеного фосфіду магнію, тобто відбувається майже повне розкладання. Залишки не являють собою небезпеки зараження продукції, не змінюють смак, запах та колір товарів. Дегазацію використаних плат і стрічок виконують вологим методом.

Ефективність плат і стрічок

Плати та стрічки Degesch ефективно знищують дорослих шкідників товарних запасів зернових, а також коли вони знаходяться у стадіях яєць, личинок та лялечок: довгоносика комірного та рисового, пильщика зернового, вогнівки, зернової молі та інших.

Переваги використання плат і стрічок Degesch

  • фумігація можлива навіть при низьких температурах
  • швидке виділення газу
  • майже повне розкладання фосфіду магнію
  • можливість використання при низькій атмосферній вологості і температурі (від 5 градусів).

Продукція підлягає фумігації за допомогою плат і стрічок Degesch

  • Готова перероблена продукція: крупи, борошно будь-яких видів, макарони, чіпси, сухе молоко, трави, спеції, горіхи і т.д.
  • Непродовольча група товарів: тютюн, вовна, бавовна, дерево, хутро, перо.
  • Пакувальний матеріал: мішки з джуту, дерев’яні ящики.

Особливу увагу варто приділяти фумігації насіння

Оскільки в будь-яких таблетках, що виділяють фосфід, міститься карбонад амонію в якості попереджувального заходу, в деяких публікаціях містяться відомості про зниження схожості після фумігації. У платах та стрічках карбонад амонію відсутній.

Фосфід магнію

Вага

Виділення
фосфіду, г

Дозування

Плати Degesh

56%

117 г

33

1-2 плати
на 30 м
3

Стрічки Degesh

56%

2 340 г

600

1-2 стрічки
на 600 м
3

Плати та стрічки простіші у використанні і вимагають меншого часу експозиції, їх легко утилізувати після газації.

Інструкція по утилізації

У добре провітрюваному приміщенні або на вулиці, наповнити бочку водою на дві третини та додати трохи миючого засобу. Плату опустити у воду на глибину 10-15 см. Коли зникнуть бульбашки на поверхні води, можна опустити наступну плату.

спецтехнология лого optТОВ ФІРМА «СПЕЦТЕХНОЛОГІЯ»

т./ф.: (044) 483 31 71, (044) 483 32 72, моб. (050) 501 72 77

sales@rodent.com.ua

www.rodent.com.ua

Прочитано 606 разів