Понедельник, 16 Август 2021 10:22

Скористайтесь пропозицією. Пропонуємо комплексні гумінові біопрепарати

Препарат «Вермимаг» зареєстрований для використання в органічному землеробстві.

  • «ВЕРМИСТИМ-Д»
  •  «ВЕРМИМАГ»
  •  «ВЕРМИЙОДІС»

виробництва ПП «Біоконверсія»

Деструктор «Вермистим-Д» містить фітогормони, гумінові та фульвокислоти, вітаміни, амінокислоти, специфічні білкові речовини, молочнокислі бактерії, фототрофні бактерії, дріжджі та інші корисні мікроорганізми. Технологія застосування передбачає обприскування соломи та післяжнивних решток препаратом «Вермистим-Д» (6-7 л/га) у баковій суміші з карбамідом або КАСом (10-12 л/га).

До складу препаратів «Вермимаг» і «Вермийодіс» входять гумати, амінокислоти, природні фітогормони, а також понад 20 різних макро- (азот, фосфор, калій) та мікроелементів (магній, бор, молібден, мідь, цинк, залізо, селен), а також спори ґрунтових організмів. Технологія застосування передбачає допосівне оброблення насіння препаратом «Вермимаг» (5-6 л/т) чи «Вермийодіс» (4-5 л/т) та обприскування рослин під час осінньої вегетації препаратом «Вермимаг» (4-5 л/га) чи «Вермийодіс» (3-4 л/га) у баковій суміші з пестицидами.

Складові препаратів є потужними каталізаторами біохімічних процесів, що протікають в ґрунті, сприяють поліпшенню обміну речовин, зростанню чисельності спорових бактерій, цвілевих грибів, целюлозних бактерій, а також запобігають вірусним хворобам рослин, підвищують імунітет вирощуваних культур.

Досвід господарств Івано-Франківської, Львівської, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської та інших областей свідчить, що застосування біопрепаратів зменшує хімічне навантаження на рослини і забезпечує приріст врожаю на 10-20%.

Детальнішу інформацію можна отримати в ПП «Біоконверсія»

м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 2

тел.: (067) 342-21-88, (096) 199-57-08

е-mail: vermos2007@ukr.net

Прочитано 413 разів