• Головна
 • Статті
 • Рослинництво
 • Бажаєте отримати дружні сходи? Додайте до протруйника бакову суміш «Дефенс-С» – надійний живильний «кожушок» для насіння
Суббота, 31 Июль 2021 14:27

Бажаєте отримати дружні сходи? Додайте до протруйника бакову суміш «Дефенс-С» – надійний живильний «кожушок» для насіння

Боротьба за майбутній урожай починається вже з насіння: запаси поживних речовин, енергія проростання, наявність або відсутність збудників хвороб, доступні поживні елементи для його майбутнього розвитку. Чи можемо ми вплинути на ці фактори ще на стадії підготовки насіння до сівби? Можемо!

Обробка насіння – перший важливий крок до збільшення врожайності. Але важливо не тільки захистити насіння протруйником від збудників хвороб, а й забезпечити майбутній проросток поживними речовинами.

Український виробник регуляторів росту рослин компанія «Імпторгсервіс» пропонує не просто протруїти насіння озимих колосових культур протруйниками, а доповнити цей захід інкрустацією (створенням навколо насіння спеціальної водорозчинної мікрооболонки) з нанесенням поживних речовин на насіння.

Переваги інкрустації насіння баковою сумішшю «Дефенс-С»

 • Висока ефективність – до 98% схожості насіння;
 • Захист насіння від дії на них несприятливих кліматичних чинників (полімерна плівка зберігає насіння в сухому та напіввологому ґрунті до 60 діб і більше);
 • Знімає токсичну дію протруйника на зародок насіння та проросток;
 • Повне припинення осипання з поверхні протруйника під час завантаження насіння в мішки;
 • Підвищує сипкість зерна при посіві;
 • Стимулює розвиток кореневої системи, активізує фізіологічні процеси в рослині;
 • Поліпшує мінеральне живлення і підвищує імунітет рослин;
 • За рахунок дії амінокислот посилює антистресовий ефект;
 • Збільшує корисну мікрофлору і підвищує біологічну активність в ризосфері рослин, сприяє оздоровленню ґрунту;
 • Підвищує врожайність та якість продукції.

Бакова суміш «Дефенс-С» – унікальний комплекс препаратів, які використовуються разом з протруйником для інкрустації насіння зернових колосових культур. Компоненти бакової суміші («Антистрес» тара 0,68 кг – 3 шт., «Марс-EL» тара 1 л – 1 шт. та комплекс амінокислот тара 100 мл – 2 шт.) доповнюють один одного, підсилюють ефект передпосівної обробки насіння, позитивно впливаючи на його посівні якості, а при стресових температурних перепадах повітропроникна плівка захищає його від перегріву та пересихання до 60 днів.

Передпосівна обробка насіння полімерами, що входять до препаратів бакової суміші, – найперспективніша і високоефективна, схожість насіння становить 94% і вище, що забезпечує дружні та рівні сходи. Використання полімеру як плівко утворювача – найбільш надійна форма вирішення проблеми захисту насіння від дії на нього несприятливих чинників при сівбі в сухий та напіввологий ґрунт. За рахунок прозорої, міцної, тонкої, добре розчинної у воді, повітропроникної полімерної плівки забезпечується стовідсоткова дрібнодисперсна обробка поверхні насіння препаратами, повне припинення осипання з поверхні протруйників і комплексів мікроелементів під час затарювання насіння в мішки, при їх транспортуванні, вантажно-розвантажувальних та посівних роботах. Це зробить захід обробки насіння безпечним для людей та навколишнього середовища. Завдяки плівці протруйник проникає у всі місця мікротравм і тріщин. Мікротравмування зернівок не тільки знижує врожайність але й різко погіршує якість насіння, зберігання якого пов’язане з великими ускладненнями в зв’язку з інтенсивним розвитком великої кількості різних мікроорганізмів, що негативно впливають на схожість та інші показники продуктивності.

Насіння надійно захищене полімерною плівкою від провокуючої вологи, а його проростання відбудеться тільки при збігу двох факторів – достатньої вологи та сприятливої температури. Тільки збіг цих двох факторів дозволить полімерній оболонці перейти в гелеподібний стан, і насіння почне проростати.

Водорозчинні фосфорні сполуки, що входять до складу цієї бакової суміші, сприятимуть інтенсивному росту та розвитку первинних коренів, які почнуть глибоко проникати в ґрунт і охоплювати більший його обсяг, а згодом сформується і потужна вторинна коренева система, а незамінні амінокислоти увійдуть до складу поліпептидів, з яких синтезуються ферменти, що прискорять проходження біохімічних процесів. Не залишиться в стороні і гумат калію, який викличе інтенсивний поділ клітин меристематичних тканин проростків. Мікроелементи стануть коферментами знову синтезованих ферментів. В результаті в проростках відразу ж почнуть активно проходити біохімічні процеси і рослини почнуть активно здійснювати своє зростання та розвиток.

Виходячи з вищевикладеного, рекомендуємо аграріям для отримання дружніх та міцних сходів використовувати комплексну бакову суміш «Дефенс-С», яка містить в своєму складі всі необхідні рослині, на перших етапах його онтогенезу, поживні речовини і, що дуже важливо, в оптимальному співвідношенні.

Як відомо кожному агроному, переростання озимини восени знижує зимостійкість культур. Рослини озимих зернових, інкрустовані перед висівом препаратом БС «Дефенс-С», витрачають енергію не на формування великої листостеблової маси, а навпаки – всі поживні елементи йдуть на розвиток потужної кореневої системи та накопичення цукрів в вузлах кущіння.

Застосування цієї суміші дасть можливість додатково отримати до 2,5-3,0 ц/га зерна озимих зернових колосових культур.

До бакової суміші обов’язково додавати протруйник та за бажанням незначну кількість карбаміду (100 г/т).

ІМПТОРГСЕРВІС - виробник регуляторів росту рослин з функціями добрив

+38 067-633-97-87
+38 067-633-62-88

e-mail: imptorgservis@ukr.net
www.imptorgservis.uaprom.net

Прочитано 423 разів