Пятница, 16 Июль 2021 09:27

Європейська технологія відгодівлі тварин в Україні

Науковий центр Академії інженерних наук України інформує фермерів, тваринників та бажаючих займатися тваринництвом, що в Україні закінчилися багаторічні випробування однієї з найкращих технологій відгодівлі свиней, телят та ВРХ гомогенним ферментованим кормом. Ця технологія охопила сьогодні Європу та світ. Дослідження проводили: Інститут свинарства ім. Квасницького, м. Полтава, Інститут тваринництва «Асканія-Нова», Науково-дослідний інститут ім. Погорілого, м. Київ, Херсонський державний аграрний університет, інститут «Landsudvalget fom Svine», Данія. Так Німеччина, Франція, Голландія, Данія та інші держави до 70% успішно освоїли нашу технологію і використовують в своїх господарствах.

Ця технологія в Європі значно зменшила захворювання свиней в тому числі на АЧС. В Україні з 2002 року успішно завершились дослідження та практичні випробування кормоагрегатів Мрія, які забезпечили цю технологію, розроблені рекомендації раціонів по годівлі різновікових груп свиней, телят та ВРХ, а головне – розроблена серія кормоприготувальних агрегатів нового покоління для відгодівлі тварин, які готують гомогенні ферментовані корми високої калорійності та засвоєння. Так при відгодівлі значно зменшується вихід гною до 40% у свиней і до 25% у телят та ВРХ, а це говорить про високе засвоєння корму тваринами, а відповідно – і значну економію кормів. Крім того кормоагрегати займають мало місця, до 2 м2, встановлюються на фермі поряд з тваринами, що значно зменшує транспортні витрати. а також ціну корму.

Крім того, готують корм на місці (у фермі). Ви можете змінювати раціон кормів під будь-яку вікову групу тварин, а враховуючи високу калорійність ферментованих кормів, значно до 50% зменшуються всі премікси та інші добавки. Крім того, в готовий ферментований корм ви можете добавляти будь-які коренеклубнеплоди, огородину та залишки виробництва: мелясу, макуху, крупи та інші продукти.

Кормоагрегати випускаються будь-якої потужності для відгодівлі від 10, 20, 40, 100, 200, 300 і 1000 голів 220В та 380В.

При приготуванні ферментованих кормів агрегат виконує п’ять технологічних операцій.

1. Подрібнює зернові до потрібної фіксованої фракції, яка найкраще засвоюється кишковим трактом тварин (що роблять тільки кормоагрегати «Мрія»).

2. Підвищує температуру корму.

3. Ферментує корм.

4. Перемішує до гомогенного стану, регулює кислотність корму Рн-4.5 од.

5. Видає корм на одному електродвигуні зниженої потужності, що економить електроенергію до 50% в порівнянні з приготуванням сухих та екструдованих кормів.

Обслуговується однією людиною, скорочує термін відгодівлі, підвищуючи середньодобову вагу тварин від 900 г до 1050 г в деякі періоди. В цілому скорочує основні витрати до 40%, а це рентабельність.

Окупність агрегатів малих потужностей – від трьох місяців, великих – від 10 до 15 днів, враховуючи приріст поголів’я. Гарантія 1 рік, працює 10 років до капремонту. Враховуючи корми та технологію відгодівлі при іспитах м’яса, бульйону – його чистота та екологічність була вищою, а значить, і ціна.

Науковий Центр АІНУ при продажу кормоагрегатів видає покупцю: інструкцію, гарантійний талон, технологію відгодівлі, раціони по кормах для різновікових груп та рекомендації по роботі та обслуговуванню агрегату. Виконує доставку перевізниками в будь-яку точку України.

За довідками та роз’ясненнями звертатись до відділу маркетингу Наукового Центру:

Херсонська область, м. Нова Каховка, тел.:
(050) 848-50-68, (098) 346-35-22

Наш офіційний сайт: www.agrokorm.info

Прочитано 396 разів