Четверг, 17 Июнь 2021 00:12

Бюджетний автопілот AutoProSteer RTK для обприскувачів від «АГ Простір».Відомі бренди вже поза конкуренцією

Цьогорічна посівна показала наскільки актуальним для аграріїв є автопілот за самою мінімальною ціною в Україні.

Настає час листових обробок та підживлень. І точність виконання цих операцій потребує не меншої уваги, ніж посів. Адже головною проблемою лишаються зайві обробки та перекриття від проходу до проходу.

Курсовказівник – не панацея від витоптування та подвійних обробок

Основна причина неправильного внесення ЗЗР при обприскуванні – людський фактор. Адже основна біль аграрія – опіки та витоптування рослин і, як наслідок, недоотримання врожаю.

Як правило, в господарствах при вирощуванні культур передбачено створення технологічних колій, але повторних внесень або пропусків все одно не вдається уникнути. Проблема: ширина шин трактора з сівалкою не співпадає з шириною шин обприскувача та шириною міжрядь культур – на необладнаній техніці не кожен механізатор впорається з правильним дотриманням точності проїзду в колії (використовуючи навіть курсовказівник, механізатор все одно самостійно керує технікою).
изображение viber 2021 opt

Вирішення. При використанні автопілоту управління рухом техніки здійснює автоматика. Тому забезпечується точність та постійність дотримування руху прямими лініями. Тож мінімізуються подвійні обробки, знижуються витрати на ЗЗР та підвищується продуктивність самих обробок.

1621875699908573 opt

Обладнавши техніку автопілотом AutoProSteer RTK, по-перше: Вам буде непотрібно слідкувати за моментом проходження обприскувача по вже обробленим ділянкам та вимикати вилив препаратів; по-друге: Ви отримаєте високу точність руху по полю – до 2,5 см, що, в свою чергу, мінімізує подвійні обробки, перевитрати ЗЗР, пригнічення рослин і, як наслідок, втрати врожаю.

чч optБільше не потрібно навмисно ставити перекриття 0,5 м та не зменшувати ширину штанги!

Цього року автопілот AutoProSteer RTK від «АГ Простір» зарекомендував себе як бюджетний і високоточний інструмент аграрного виробництва, а його установка на обприскувачах підвищує продуктивність за рахунок виключення зай­вих обробок, мінімізації перекриттів з максимальною точністю на стиках. Висока якість та точність роботи досягається шляхом рівномірного розподілу засобів захисту, добрив, стимуляторів росту та інших препаратів, що забезпечує відповідну якість і кількість майбутнього врожаю.

agrarnik 9 384.indd 200
Економічне обґрунтування використаннятавтопілоту AutoProSteer RTK на обприскувачах:

 • точне внесення препаратів;
 • скорочення витрат ЗЗР;
 • скорочення витрат ПММ;
 • підвищення врожайності;
 • оптимізація робочого процесу.

RTK висока точність при низьких витратах

Рішення для управління технікою від AutoProSteer RTK орієнтоване на аграрія, який хоче мати просте оновлення та автоматизацію своєї техніки. Ми можемо констатувати, що сьогодні це чи не найдешевший автопілот, що має такий простий та зрозумілий функціонал і забезпечує таку точність RTK за ціною – від 6000$.

При роботі від RTK забезпечує попадання в колії з року в рік.

Використання датчика кута повороту наближає дану систему автоводіння до функціоналу гідравлічного автопілоту. Є можливість переставляти з трактора на обприскувач і навпаки. Система універсальна і може бути встановлена на всіх сільськогосподарських машинах для оптимізації агрооперацій.

Фото 24.03.2021 16 13 opt
Особливості автопілоту AutoProSteer RTK

Датчик кута повороту вимірює кут повороту коліс точніше, ніж це зміщення побачить GPS антена і дозволяє рухатися на автопілоті на малих швидкостях від 0,0 до 21 км/год, заднім ходом, а також зупинятися та стартувати без впливу рульових коліс.

Міцний електропривод – мотор підвищеної потужності, здатний повернути навіть дуже тугий руль. Він працює від 12 і 24 V, при цьому обертальний момент буде більший при підключенні до 24 V.

Інерційний модуль – акселерометр та гіроскоп вимірюють кути курсу, хиляння та крену для компенсації нахилів, що робить навігацію максимально точною.

Найближчим часом будуть доступні:

 • робота за протоколом ISOBUS;
 • функція авторозвороту;
 • функція об’їзду перешкод.

Портативна базова станція RTK

 • Ваш власний безкоштовний сигнал RTK.
 • Забезпечує високу тонічність – до 2,5 см.
 • Передає поправку RTK в радіусі 10 км.
 • Працює з необмеженою кількістю приймачів.

«АГ Простір» – ексклюзивний представник Graham Electric Planter, офіційний дилер TERSUS GNSS, розробник універсального модему ProSteer RTK та власник торгової марки AG Prosteer.

Отримати більш детальну інформацію Ви можете звернувшись в компанію «АГ Простір» за тел.: +38 (068) 202 74 72

Прочитано 368 разів