Воскресенье, 18 Апрель 2021 10:07

Як збільшити врожай без зайвих витрат?

Останнім часом на ринку добрив все частіше з’являються нові препарати, які не є «традиційними».

Ми вже звикли до того, що аби підвищити врожайність, необхідно вносити мінеральні добрива. Але є такі добрива, котрі нічим не поступаються мінеральним, і в деяких випадках навіть кращі за них. До цих препаратів можна віднести добрива на основі гумінових кислот та добрива, які у своєму складі несуть один-два моноелементи, найбільш потрібні для рослин в період їх активної вегетації.

Група компаній Фрея® (Україна) налагодила виробництво мікро- та монодоб­рив, на основі гумату калію.

Мікродобрива Фрея-Аква™ для зернових, бобових, олійних культур, буряку, кукурудзи, овочевих, плодово-ягідних, баштанних
та декоративних рослин.

Концентрований розчин гумінових речовин з мікроелементами для різних сільськогосподарських культур, що використовується для позакореневих (листових) підживлень та передпосівної обробки насіння, розсади. Насичений необхідними фізіологічно активними комплексами. Препарат сумісний для використання з ЗЗР та карбамідом. Прискорює ріст, покращує товарні характеристики зерна, підвищує стійкість до негативних факторів навколишнього середовища та хвороб. Збільшує енергію проростання і польову схожість насіння. Рекомендована норма внесення – 1,5-2 л на 1 гектар
або 10-15 мл на 1 сотку (ар).

Монодобрива Фрея-Аква™ – з підвищеним вмістом цинку, бору, бору з молібденом, міді, марганцю, молібдену. Застосування таких монодобрив дасть змогу усунути дефіцит цих елементів в критичні для рослини фази розвитку, підвищить фіксацію азоту культурами і т.д.

Замовляйте добрива за телефоном «гарячої лінії» 0-800-331-332 (дзвінки для Вас в межах України безкоштовні)
або купуйте добрива, як оптом, так й у роздріб в нашому цілодобовому онлайн-магазині добрив:

www.freya.ua

Прочитано 324 разів