Суббота, 27 Март 2021 17:46

Агронауковець Агрономе! Нанодобриво «МОЧЕВИН-К» працює на богарі

unnamed opt

Забезпеч високі врожаї добривами класу «МОЧЕВИН-К»: К1, К2 та К6

Доводимо до Вашого відома діалог між головним агрономом господарства та заступником директора НВО Агронауковець Олександром.

Запитання від головного агронома:

– Як Ваші препарати можуть замінити селітру?

Олександр:

– Ви правильно порушили питання. Дію К1 з 7 кг карбамідом для рослин при внесенні по листу на початку вегетації, можна порівняти з лікуванням людини у швидкій допомозі, коли їй ставлять крапельницю, а не дають таблетки. К1 та К2 є системними препаратами, вони відкривають продихи й вже за годину карбамід та всі компоненти в баковій суміші працюють. А це – прискорений розвиток кореневої системи та виграний час на розвиток рослин понад сім діб.

Агроном:

– Коли Ви хочете їсти, а Вам в роті помазати ложкою з борщем, Вам легше не стане. Ми можемо один одному розказувати все що завгодно, але природу не обдуриш. Я вам не вірю!

Олександр:

– Будьте ласкаві, подивіться, на сайті досвід інших. «Не вірить він». Вніс 200 кг/га селітри збирав врожай по 19 ц/га, а фермер Микола при поновленні вегетації вніс К1, а потім двічі К2 з карбамідом, та зібрав врожай по 47 ц/га другого класу при повній відсутності опадів.

Агроном:

– Фермер Микола це показово і дуже авторитетно.

Олександр:

– На сайті agronaukovec.biznes-pro.ua пpивeдeно звіти науково-дослідних установ та інститутів, в тому числі автореферат Л.П. Ярошенко аспірантки Київського інституту захисту рослин, на захист наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук.

За результатами трирічних дослідів нею встановлено що середня прибавка врожаю від 0,5 л/га К1 склала 7 ц/га, а за рахунок системності препарату К1 кращий результат по захисту рослин від бур’янів показав, в баковій суміші, гербіцид Гранстар в нормі 12,5 грам/га.

Агроном:

– А якщо я сам вчений агроном, як мені себе....?

Олександр:

– Ми за внесення НРК, селітри, КАСу. Кожен приносить свою користь. А якщо дехто з агрономів, використовуючи К1, К2 та К6, розчинений карбамід або КАС по листу, значно зменшив їх внесення в грунт та при цьому зберіг близько тони зерна з гектара врожаю – це їх досвід. Будь ласка, вивчіть досвід інших та спробуйте!

Агроном:

Які рекомендації на ярові?

Олександр:

Рекомендуємо нічого не міняти в технологічній карті. До бакової суміші при захисті рослин додати: при протравці насіння К6, по сходах К1, при хімпрополці К2.Та навіть одна з цих операції через 10-15 днів покаже позитивний результат.

2020 рік, Бездощів'я, ячмінь

зліва – контроль, селітра

зправа – К6, К1, К2, селітра

Замовлення та консультації на К1, К2 та Кб

за тел.: (050) 492-26-88, (067) 605-60-36

www.agrodobruvo.com.ua,
agronauk@ukr.net, kap2013@ukr.net

TOB НВО «Агронауковець»

пров. 22 Січня, 2-Б.

с-ще Антонівка.

м. Херсон, 73486

Прочитано 349 разів