Суббота, 27 Март 2021 00:37

Як збільшити врожай без зайвих витрат для себе і з користю для рослини?

Кожен агроном знає наскільки необхідним є внесення добрив азотної групи та мікроелементів, таких необхідних для активного пробудження рослин після зими, та виведення їх із стресу.

Група компаній Фрея® пропонує рідке азотне добриво з гуматом калію Фрея® КАС-Актив™ власного виробництва, являє собою водний розчин карбаміду та аміачної селітри з додаванням рідких гумінових комплексів, має низьку температуру кристалізації (–18°С). До складу добрива входить 5% гумінових сполук, які мають м’яку дію на рослини.

Застосовується для основного, передпосівного внесення, для ранньовесняних (до відновлення весняної вегетації) і позакореневих підживлень сільськогосподарських культур.

Переваги добрива наявні, це:

  • Підвищення врожайності до 15-30%.
  • Забезпечення найбільш рівномірного внесення азоту.
  • Проведення ранньовесняного підживлення по таломерзлому ґрунту.
  • Забезпечення найвищого коефіцієнту засвоєння рослинами азоту.
  • Присутність гумату дозволяє знизити ймовірність опіків рослин при листовій обробці.

Ми, також підготували для Вас мікродобрива Фрея-Аква™, які нададуть Вашим рослинам потужний поштовх до росту. Вони використовуються до обробки посадкового і насіннєвого матеріалів, позакореневих підживлень, прикореневого підживлення в технологіях крапельного зрошення. Мікродобрива Фрея-Аква™ окрім гумату калію, мають у складі необхідний набір мікроелементів: NPK, сірка, мідь, залізо, цинк, марганець, бор, молібден, кобальт, нікель. Цей набір, ефективна запорука гарного і високого врожаю.

Команда професійних працівників нашої компанії надасть вам детальну інформацію щодо продуктів, ціни та наявності товару. Гарантуємо вчасну доставку та демократичні ціни.

Замовляйте добрива, телефонуючи нам на телефон «гарячої лінії» 0-800-331-332 (всі дзвінкі для Вас безкоштовні) або купуйте добрива як оптом, так й вроздріб в нашому цілодобовому онлайн-магазині добрив:

www.freya.ua

Прочитано 311 разів