Воскресенье, 28 Февраль 2021 10:14

Чого бажають фермери

Нарешті фермери дочекалися агровиставки. У лютому їх було аж дві: одинадцята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології» у Києві та 20 ювілейна промислова виставка «АГРОПРОМ» у Дніпрі. Фермери приїхали зі всієї країни придивитися, а деякі і купити сільгосптехніку перед посівною. Вітчизняний виробник сільгосптехніки Компанія «АРК-ГРУПП» взяла участь в обох виставках та представила фермерам передпосівну техніку: ротаційну борону РБА, культиватор причіпний КПА, глибокорозпушувач ГРАНД та борону дискову «ШАРК».

Журналіст всеукраїнської аграрної газети «АграрНик» провела опитування фермерів на стенді Компанії «АРК-ГРУПП»: Чого бажає фермер та які принципово важливі моменти для фермера при виборі сільгосптехніки. Фермери з великою зацікавленістю розглядали представлену Компанією «АРК-ГРУПП» техніку та з превеликим задоволенням ділилися своїми враженнями та досвідом.

DSCN0342 opt

РБА-6 «Їжак»

Ротаційна борона використовується фермерами, щоб зірвати земляну кірку після снігу чи дощу, зробити мікровибух та збагатити землю киснем, а також для знищення ниткоподібних сходів бур’янів. Фермер звертає увагу перш за все на вагу ротаційної борони, щоб можна було працювати на важкому ґрунті, а також на форму зубів, підшипниковий вузол, пружинний пристрій. Важливо для фермера, щоб борона була максимально розбірна та можна було швидко замінити зламані деталі прямо у полі. Фермерів дуже вразила ротаційна борона РБА-6 «Їжак», яка була представлена на виставці Компанією «АРК-ГРУПП», такими перевагами: вага 1280 кг, їжак повністю розбірний, кожен стальний зуб кріпиться окремо та має форму ромба, що допомагає зробити ефект мікровибуху, підшипниковий вузол закритого типу та має гарантію два роки, його не треба змазувати та нічого міняти, пружинний пристрій встановлений на стиснення, чим має перевагу перед іншими ротаційними боронами. Кількість робочих органів 28 од., ширина захвату 6000 мм, глибина обробітку 30-50 мм, агрегатується з тракторами 80-120 к.с.

DSCN0346 opt
КПА-4

Культиватор причіпний використовується фермерами для передпосівної культивації ґрунту без його орання та перегортання ґрунту, що дозволяє зберегти вологу та запобігти деградації ґрунту, підрізання та вичісування бур’янів, вирівнювання ґрунту під посів та внесення добрив. Фермери при виборі культиватора приділяють особливу увагу якості робочих органів, розташуванню опорних лап та коліс, фарбуванню агрегату, міцності рами, глибині обробки. Фермери виділили культиватор причіпний КПА-4, який був представлений на виставці Компанією «АРК-ГРУПП» тим, що його робочі органи дуже якісні, вони іспанської фірми Bellota, на культиваторі використовується лапа, яка за рахунок зміненого кута атаки обробки дає стабільність роботи передньої та задньої її частини. Тим самим зменшується борозна і навантаження на силовий агрегат. Глибина обробітку регулюється за рахунок гвинта, встановлені дворядні граблини. Культиватор оснащений самоочисним котком з пружинними амортизаторами, рама 80×80×6 мм, опорні колеса розташовані на одній осі, що дозволяє забезпечити паралельність ходу культиватора відносно ґрунту. Кількість лап 17 штук, їх ширина 260-330 мм, глибина обробки 6-12 см, робоча ширина захвату 4000 мм.

DSCN0350 opt

ГРАНД

Глибокорозпушувач використовується фермерами, щоб розпушити затверділий верхній шар землі та змішати її із середнім шаром. При виборі глибокорозпушувача фермерам важлива глибина обробітку, товщина металу агрегату, типи захисту стійок, наявність комплектуючих до нього. Компанія «АРК-ГРУПП» в представленому на виставці глибокорозпушувачі ГРАНД застосувала високої якості робочі органи фірми Bednar та впровадила можливість внесення твердих та рідких добрив на двох різних рівнях: 15 см та 35 см.

Це було зроблено для того, щоб витягнути вологу знизу під висів насіння та покласти добрива двома шарами, щоб забезпечити належне живлення рослин по мірі розвитку кореневої системи. Глибина обробітку від 15 до 65 см.

DSCN0357 optШАРК

Борона дискова використовується фермерами для поверхневої обробки ґрунту перед посівом. З її допомогою можна перемішати верхній шар землі, подрібнити коріння бур’янів та відновити природний шар гумусу. Фермерам важливо при виборі дискової борони ширина захвату, розмір робочого органу, продуктивність та маса. Перевагами борони дискової «ШАРК» від Компанії «АРК-ГРУПП» є те, що застосовані індивідуальні пружинні стійки робочих органів. Лущильник забезпечує високу продуктивність при низькій витраті палива і дозволяє працювати на підвищених робочих швидкостях та проводити обробку ґрунту на глибину до 14 см. Підшипникові вузли захищені і не вимагають мастила. Відстань між рядами робочих органів 900 мм. Коток без відцентрованого валу і не забивається рослинними рештками. Борони дискові представлені чотирма видами і в залежності від виду продуктивність може бути від 2,88 га/год до 7,4 га/год, маса конструкції від 830 кг до 3790 кг.

Всі фермери одноголосно зробили акцент на тому, що для них не важлива вартість техніки, а важливо, щоб техніка була якісною
та не підвела. Вся техніка Компанії «АРК-ГРУПП» має доступні ціни та підлягає державній компенсації 25%. А на виставках Компанія дарить щедрі знижки та подарунки.

Все, що бажає фермер при виборі сільгосптехніки, враховано Компанією «АРК-ГРУПП». Прийдіть та переконайтесь самі!


арк групп тов техника opt
Прочитано 476 разів