Суббота, 27 Март 2021 00:09

Аплікатор для внесення рідких добрив в ґрунт

20изображение viber 2020 03 27 11 00 38Рідкі мінеральні добрива давно себе зарекомендували як чи не найоптимальніший засіб підживлення рослин. Але використання таких добрив може бути обмежене недостатньою технічною базою того чи іншого підприємства. Саме для розв’язання такої проблеми й існує сучасний ін’єкційний метод внесення РМД.

Причіпний аплікатор дає змогу як вносити добрива під час посіву культур, так і для кореневого підживлення у критичні фази. Наприклад, 5-8 листків у кукурудзи або ж у фазі 6 листків у соняшника. Прикореневе внесення убезпечує від ризиків, які має поверхневе обприскування (наприклад, опіки, коли гранули добрив осідають на листі), та дозволяє збільшити результативність підживлення.

Наш агрегат призначений для кореневого підживлення як просапних культур, так і культур рядкового висіву, саме рідкими добривами.

изображение viber 2020 03 27 10 59 49
Як працює ін’єкційний підживлювач?

До металевої рами прикріплюються ін’єкційні колеса відповідно до необхідної відстані між рядками. Кожне колесо оснащене голками, через які і відбувається вприскування добрив. Можливе заглиблення від 6 до 8 см. У результаті ми отримуємо рівномірне внесення речовини через кожні 13 см, відстань між рядами – від 25 см. Можна збільшувати за рахунок того, що колеса знімаються та переміщуються.

Ін’єкційні колеса також дають змогу значно зекономити витрати діючої речовини РМД до 50% у залежності від налаштувань агрегату та вимог до дозування. Наприклад, виробники КАС звертають увагу аграріїв на високу в’язкість речовини. Відповідно до цього необхідно налаштувати робочу гідросистему агрегату. Або ж використовувати спеціальний комп’ютер, який задає необхідну потужність у залежності від швидкості ходу, густини речовини та, власне, необхідної кількості на гектар. Наш підживлювач оснащений комп’ютером, розробленим нашими спеціалістами.

изображение viber 2020 03 27 11 01 09
Переваги ін'єкційного підживлювача рослин

Серед беззаперечних переваг методу ін’єкційного підживлення рослин – економія та точність.

За рахунок чого досягається максимальний результат:

  • Підвищення ефективності підживлення завдяки прикореневому внесенню.
  • Чітке дозування рідких добрив
    та рівномірне внесення.
  • Зменшення навантаження у пікові періоди.
  • Відмінний результат навіть під час посухи.
  • Можливість використання різних видів добрив.

Наша компанія займається виготовленням, продажем та введенням в експлуатацію ін’єкційних підживлювачів рослин. Завдяки цьому ми гарантуємо якість деталей та ефективність роботи ІПР, адже кожен крок від виготовлення до запуску в роботу контролюється нашими службами. Ми несемо відповідальність і за наш механізм, і за ваш урожай, тому надаємо гарантійне обслуговування та пост гарантійну підтримку, а також проводимо консультування та навчання ваших співробітників.

Відчуйте переваги розумної техніки разом з нами!

За детальною інформацією та консультацією звертайтесь до спеціалістів ПП «Агрореммаш-Плюс»
м. Кропивницький, вул. Загородня, 5
 тел.: +38 066 955 36 93, +38 096 464 73 93
e-mail: ukraine.agro@gmail.com 
www.agroremmash-plus.com

Прочитано 313 разів