Суббота, 30 Январь 2021 17:04

У природи немає поганої погоди. Але і панацеї від усіх негараздів на полі не буває

Соняшник фермера С. П. Гуменюка – лице АБК™ 6Е Технології

А тому ближче до справи. Купа добрив, бочка мікродобрив, бактеріальних, грибних, з амінокислот, морських водоростей, полісахаридів, елісіторів – вибір збільшується з кожним роком, а врожайність зменшується. Як вибирати живлення чи підживлення, гадати, який захист краще – хімічний, або біологічний? Правильна відповідь тільки одна – потрібно і те, і інше. А також зовсім нове. І це – не просто універсальний АгроБіоКомплекс, а АБК™ 6Е Технологія, ефективність якої доказано науковими установами та підтверджено на практиці в різних кліматичних умовах на різних культурах.

Що вона може? Ось приклади 2020 року: врожайність кукурудзи до 190 ц/га – при великих перепадах температур навесні, холодовому стресі та з посухою в Полтавській області, насіння соняшнику до 60 ц/га в Київській області, озима пшениця 57 ц/га при 27 мм опадів за сезон в Запорізькій областях, в Херсонській області без поливу було отримано 26,7 ц/га насіння соняшнику при мінімальному агрофоні і тільки з однією листовою обробкою АБК™. Ще – в Херсонській та Запорізькій області 30-35 ц/га зимуючого і ярового гороху без поливу. А якщо є полив – збирали по два врожаї двох культур на суму до 100 тис. грн/га. При вирощуванні рису прибавки становили від 31 до 72%.

Що ж означає шість Е Технологія?

  • 1Е – Ексклюзивна – тому що в її препаратах є найбільше число діючих речовин, макро-, мезо-, мікро- та ультраелементів, амінокислот, морських водоростей, бактерій, грибів, фітогормонів, біологічно активних речовин, препаративних живих та мінеральних форм, а найширший спектр мембранотропних мікроелементів, виготовлений за допомогою ерозійно-вибухової технології, яка не має аналогів в світі по чистоті готової продукції. Потрібні рослинам чисті хімічні елементи хелатовані харчовими кислотами циклу Кребса.
  • 2Е – Ефективна – прибавки кількості та якості товарної та насіннєвої продукції в рази перевищують витрати на їх досягнення.
  • 3Е – Екологічна – в препаратах АБК™ немає шкідливих домішок та баластних речовин, частина з них може бути використана в органічному землеробстві, бо має сертифікат «Органік Стандарт». Після їх використання грунт стає більш активним та родючим.
  • 4Е – Енергетична – збільшується енергія проростання насіння, дози наших препаратів на одиницю площі в десятки разів менші за основні добрива, а результати – в рази кращі і енергоекономічніші.
  • 5Е – Економічна – при виконанні оптимальних рекомендацій зростання витрат на одиницю площі для досягнення вищих результатів лише знижує собівартість одиниці готової продукції.
  • 6Е – Екстремальна – Технологія застосування препаратів ефективна в найширшому температурному діапазоні, підвищує стійкість рослин до стресових умов.

Спроби знайти один найкращий препарат для досягнення найвищого результату чи виправлення помилок в його досягненні не досягають мети. Тому для гарантованих прибутків ми рекомендуємо Комплексне застосування препаратів. АгроБіоКомплексна технологія – АБК™ 6ЕТ об’єднує класичні правила агротехніки з новітньою щадною технологією пофракційного калібрування насіння (СИЛЬНОГО!) по Фадєєву, використання рідких стартових комплексних добрив і при посіві, і по вегетації, використання новітніх агротехнічних засобів, тощо.

Для отримання високого врожаю під озиму пшеницю (як і під більшість інших культур) на рослинні рештки попередників необхідно застосовувати гуміфікатори та елемент, що допомагає рослинам синтезувати і ті мікроелементи, яких ні в ґрунті, ні в застосовуваних добривах немає. Це ще одне ноу-хау. Лише з повною формулою АБК™ 6ЕТ ми отримаємо гарантовано прибутковий врожай, збережемо поле, та навіть підвищимо його родючість для наступних врожаїв.

Наші елементи агротехнології та кращі результати є зразковими, але для масових результатів потрібно їх застосовувати з урахуванням поточного конкретного стану вашого ґрунту. Використовувати для керування врожаєм функціональну, як мінімум хоча б візуальну діагностику вегетуючих рослин. Наші фахівці допоможуть скласти оптимальні технологічні карти після отримання даних про стан вашого ґрунту та рослин з урахуванням конкретних місцевих умов, бажання та можливостей сторін.

Не потрібно шукати фотошопи, яких немає в наших документальних фото, краще звертатись за порадами до професійного фермера!

Підсумовуючи сказане та недосказане, наголосимо, високі результати ми маємо завдяки не лише нашим препаратам та технічним засобам, але й наполегливій та копіткій праці аграрія, його бажання досягати кращих результатів, вміння аналізувати упущене, не відступати від труднощів та непередбачуваності однієї з найскладніших галузей народного господарства – сільськогосподарської. А АБК™ 6ЕТ завжди допомагатиме ставати сильнішими і Вам – як на полі, так і в сім’ї, і нашій країні – Україні – в світі.

Д-р техн. наук Сарибєкова Ю., д-р біол. наук Фадєєва А., фермер Гуменюк С., автор АБК™ 6ЕТ Притуляк В.

Більше – Тел.: 067-404-63-99, 097-900-0065,
050-318-8016, 097-386-0850

agrovio.com.ua – Україна www.fadeevagro.sg – Азія

Прочитано 191 разів