Понедельник, 15 Февраль 2021 16:23

Як збільшити врожай зернових без зайвих витрат?

Останнім часом на ринку добрив частіше з’являються пре­парати, які не є «тра­диційними».

Ми вже звикли, що вносяться різноманітні мінеральні добрива для того, щоб підвищити врожайність. Але є такі добрива, котрі нічим не поступаються мінеральним, а в деяких випадках навіть кращі за них. До цих препаратів можна віднести добрива на основі гумінових кислот та добрива, які у своєму складі несуть один-два моноелемента, найбільш потрібні для рослин в період їх активної вегетації.

Підприємства Групи компаній Фрея® (Україна) налагодили виробництво таких добрив. Для ефективного вирощування зернових культур ми пропонуємо поєднання трьох препаратів.

Перший – Фрея-Аква™ (С11) Зернові. Це мікродобриво з гуматом калію. Концентрований розчин гумінових речовин з мікроелементами до зернових колосових та круп’яних культур для позакореневих (листових) підживлень та передпосівної обробки насіння. Насичений необхідними фізіологічно активними комплексами. До складу препарату входять макроелементи NPK та мікроелементи – сірка, мідь, залізо, марганець та інші.

Другий – Фрея-Аква™ (Zn) Цинк. Монохелат цинку на основі ОЕДФ. Для корегування мінерального живлення та від хвороб рослин. Цей препарат усуває дефіцит цинку в критичні для рослин фази розвитку, посилює ріст кореневої системи при обробці насіння та посадкового матеріалу, ефективно протидіє збудникам грибкових захворювань рослин та робить багато іншого для досягнення кращого результату.

І нарешті третій препарат – Фрея-Аква™ (В) Бор. Це борне монодобриво на основі органічних поліборатів, корегує мінеральне живлення та діє проти хвороб рослин. Особливо треба зазначити, що добриво збільшує коефіцієнт засвоєння елементів живлення із ґрунту та мінеральних добрив.

Вартість препаратів найменша за мінеральні добрива і норма витрат дуже економічна, а ще ці добрива можна вносити разом, тому вам не загрожують зайві витрати, щоб отримати кращий врожай цього сезону.

Замовляйте добрива, телефонуючи нам на телефон «гарячої лінії» 0-800-331-332 (всі дзвінкі для вас безкоштовні).

А також купуйте добрива як оптом, так й у роздріб у нашому цілодобовому онлайн-магазині добрив:

www.freya.ua

Прочитано 219 разів