Суббота, 30 Январь 2021 15:23

«ЮГ Агролідер» – тренд сезону

Кожен з нас, починаючи Новий рік, підводить підсумки минулого року. Наша компанія не є виключенням. В кращих традиціях ми можемо констатувати те, що минулий рік був тяжким, але тернистий шлях є запорукою розвитку та удосконалення. За минулий рік ми вже встигли перевірити нашу новинку, гібрид під технологію Clearfield НС Х 6045, який показав гідний результат по всій території України та дав нам змогу зробити правильний вибір на майбутній сезон.

Посухостійкий гібрид з високим вмістом олії, дав гідний результат в зонах з дефіцитом вологи. Гібрид Златибор показав, що якість – породжує попит. Вже другий рік поспіль він дає відсіч вовчку по всій території країни. Соняшники НС Х 2652 та НС ХIMG 1957 opt 1752 завдяки своїй стійкості до 50 гр. в минулий рік були найбільш актуальними гібридами для тих сільгоспвиробників, які були вимушені вносити гербіциди у два етапи. Дивлячись на це, ми можемо сказати, що ми на правильному шляху. Ми не зупиняємося на досягнутому і йдемо далі. Ще більш розвиваючи лінійку продукції щоб задовольнити потреби наших клієнтів.

119082104 312248925451 optКомпанія ЮГ Агролідер разом з Інститутом NS Seme вже 12 років поспіль надає якісний посівний матеріал. В січні ми відсвяткували свій дванадцятий день народження. На цей сезон ми підготували для Вас гібриди, які зможуть задовольнити потреби сільгоспвиробників по всій Україні. Новий гібрид НС Х 6749 завдяки своїй генетичній стійкості до вовчку та гербіцидів імідозалінової групи допоможе уникнути післядії у сівозміні. Гібрид Дунай допоможе фермерам отримати максимальну врожайність в класичній технології. Гібрид НС Орфей зможе підтримати попит на високоолеїнові гібриди. До гібридів соняшнику ми також додали два гібриди кукурудзи НС 2652 з максимальною вологовіддачею та гібрид НС 3030 з максимальною врожайністю.

Минулий рік показав, що компанія ЮГ Агролідер є лідером сербської селекції на Україні. Показав те, що ми піклуємося про своїх клієнтів, надавши їм підтримку та допомогу. Саме тому ми побудували стратегію на 2021 рік і будемо чітко дотримуватися плану задля того, щоб якість була перевірена врожаєм.

www.ug-agrolider.com.ua

Прочитано 252 разів