Среда, 11 Ноябрь 2020 11:35

Шановні фермери!!!

Останнім часом ми стали помічати неоднозначну тенденцію до самообману Вами самими. В чому суть нашого заклику до Вас?

️️️Мова піде про обладнання для переробки зернових культур на комбікорм (комбікормові змішувачі, дробарки).

Як всі покупці товарів чи послуг, Ви звикли «купуватись» на гарний зовнішній вид, але насправді Ви задоволені покупкою Вашого новенького гарненького агрегату ДО першої поломки, на жаль...

Сьогодні з’явилося дуже багато обладнання з-за кордону, яке, до речі, ввозиться незаконно,   або прикриваючись «чорними схемами», дешево – по ціні металобрухту, та потім збирається на території України не менш «хитрими», але водночас НЕкваліфікованими кадрами. Це робиться тільки заради «швидкої» наживи. Бо ні гарантій, ні багаточисленних відповідей на Ваші запитання менеджери не дають і не нададуть!!!

IMG 1117

Чому українцю краще купити два яскравих та красивих агрегати на рік, ніж придбати один якісний комплект обладнання – раз на багато років і мати гарантію на ремонт, кваліфіковану консультацію виробника та можливість в будь-який час замовити ремонт обладнання чи заміну запчастин??!!

Чому Вас цікавить більше зовнішній вигляд агрегату, ніж його функціональність та довговічність?

То як Ви думаєте, яка дробарка якісніша та довговічніша: однокамерна імпортна чи трьохкамерна вітчизняна?

Ціна!!! Як може ціна на ввізний товар, за який мають бути сплачені всі необхідні податки та митні збори, який «рекламують» якісним (де товщина металу менша від потрібної товщини на таке обладнання, а якість шлангів взагалі бажає кращого і т.д.) бути дешевшою за український бренд?

Задумайтесь, будь ласка, чи не краще купити на 5-10 років дійсно якісний вітчизняний агрегат для безперебійної роботи, ніж ДВІЧІ на рік купувати красиву «цяцьку» (бо ремонту вона не підлягає!).

З повагою, вітчизняний виробник із 17-річним досвідом
виробництва даної продукції

ТОВ «Княжа Авіла»

 

Прочитано 545 разів