Пятница, 16 Октябрь 2020 11:09

Переобладнання різних с/г агрегатів під систему внесення добрив CULTAN

Практично в кожному фермерському господарстві є агрегати, які з різних причин не використовуються, хоча вони знаходяться повністю в робочому стані. Наприклад, обприскувачі ОП на зміну яким прийшли більш технологічні машини з комп’ютерним дозуванням норм внесення і GPS навігатором, або культиватори при переході на Mini Till або Stirp Till технології. Одним з методів застосування таких машин може стати переобладнання їх для внесення рідких добрив КАС/РКД методом CULTAN.injector weel maximarin 02

Переобладнання старих агрегатів під технологію CULTAN дозволить істотно заощадити кошти в порівнянні з придбанням нового агрегату. Як приклад – переобладнання обприскувача. ОП вже має ємність для КАС, насос, систему управління і регулювання, шасі і т.п., досить замість штатної штанги адаптувати штангу ін’єкційного підживлювача.

ПП «Агрореммаш-Плюс» окрім виробництва механізмів для внесення КАС у грунт CULTAN, також пропонує послуги з переобладнання різних с/г агрегатів. Таких як: обприскувачі, культиватори, борони, зчіпки борони та інші. На фото показаний культиватор WIL-RICH з робочою шириною 10,5 м, який в березні 2020 року було переобладнано ін’єкційним колесами MAXIMARIN. І як показала практика, цей досвід був успішним, при середній врожайності пшениці в 50 ц/га, на ділянках з використанням CULTAN від MaxiMarin врожайність склала близько 60 ц/га.


При цьому витрати на сам агрегат були невеликими, зважаючи на наявність у замовника рами з ємностями і системою дозування.

injector weel maximarin 04

До кожного агрегату ми маємо індивідуальний підхід, що залежить від його особливостей і комплектації. Основні особливості, які ми враховуємо, це: робоча ширина агрегату, розстановка робочих органів для роботи при суцільному посіві або по міжряддю, наявність ємностей, насосів і систем управління, несуча здатність рами і вантажопідйомність гідроциліндрів.

Після узгодження технічного завдання та специфікації майбутнього механізму, фахівці нашої компанії проводять монтаж необхідних конструкцій, стендові випробування і калібрування норм внесення. І лише після цього агрегат вирушає до замовника.

logo agroremmash1За детальною інформацією звертайтеся до фахівців нашої компанії ПП «Агрореммаш-Плюс»
м. Кропивницький, вул. Загородня, 5 тел.: +38 066 955 36 93, +38 096 464 73 93

e-mail: ukraine.agro@gmail.com 
www.agroremmash-plus.com

Прочитано 515 разів