Пятница, 16 Октябрь 2020 10:54

Кожній фермі потрібен герой! Як техніка RBS підкорює ринок України

Стрімко й успішно зайшов на ринок сільськогосподарської техніки України італійський бренд RBS UE. Незаперечні хіти асортименту компанії – подрібнювач рулонів TESEO та горизонтальні змішувачі-кормороздавачі ERMES і PERSEO. Назви машин походять з давньогрецької міфології: сила та міць богів і героїв повністю втілюються в безвідмовній роботі техніки на фермі.

Подрібнювач рулонів TESEO – машина, без якої неможливо обійтися в жодному господарстві. На території країн СНД працює близько 400 таких машин, однак наші фермери випробовують її вперше. Машина випускається у версії з ротором (робота з більш сухими продуктами) або фрезою (робота з більш вологими продуктами). Додатково може бути встановлений комплект для отримання дрібної фракції (сито з нержавіючої сталі, дучайки розміром 15, 25 або 35 мм на вибір).

Верхагро стаття1 6
Здійснюваний машиною функціонал:

● видув соломи на підстилку: в стандартній версії з ротором – до 15 м, у версії з фрезою – до 20 м;

● подрібнення будь-яких типів кормів (соломи, сіна, сінажу, силосу в рулонах) для подальшого приготування кормосуміші. Це не лише зменшить час приготування суміші міксером, але й може допомогти зменшити кількість залишків у годівницях аж до 60%.

● подрібнення й роздача рулону корму безпосередньо в годівницю.

Верхагро стаття1 7Самозавантаження рулонів діаметром до 180 см або прямокутних тюків здійснюється заднім бортом з двома гідроциліндрами. Подрібнення одного рулонна – від 3 хвилин (залежно від версії машини). У стандарті машина обладнується верхнім видувом; поворотний розтруб або нижнє вивантаження – доступні до замовлення опції.

Верхагро стаття1 8

Машина ідеально адаптована під МТЗ-82, однак можливе використання й з іншими тракторами, що є на фермі. Робота може здійснюватися на 540 або 270 обертах на хвилину (у залежності від необхідної дальності вивантаження маси й швидкості роботи).

Для одночасної роботи з кількома рулонами або тюками можлива поставка машини зі збільшеним бункером – MULTITESEO. Більший бункер – менші витрати на логістику (менші витрати часу й ПММ на доставку рулонів до місця видування).

Машина може використовуватися не лише для тваринництва: є успішний досвід застосування TESEO для укривання полуниці або буряку (спеціальна версія зі збільшеним кліренсом і зміною осі під ширину міжряддя). Заморозки й чистота ягід відтепер не проблема!
Верхагро стаття1 9

Правильний підбір подрібнювача рулонів, а також коригування машини під конкретні умови роботи можна здійснити, звернувшись до ексклюзивного дилера компанії RBS – компанії ТОВ ТД ВЕРХАГРО.

RBS UE SRL – італійський виробник широкого асортименту змішувачів-кормороздавачів і подрібнювачів рулонів, який об’єднав в своїх машинах 30-річний досвід розробки та сучасні інноваційні технології.

Ексклюзивний представник на території України – ТОВ ТД ВЕРХАГРО. Швидка поставка і злагоджена робота сервісної служби – 100% задоволений клієнт!

Верхагро стаття1 2ТОВ «ТД ВЕРХАГРО»

(097) 737-35-96

www.verhagro.com

Прочитано 545 разів