Вторник, 29 Сентябрь 2020 10:54

Екстрене підтягування рослин, які відстають в розвитку. Підвищення морозостійкості рослин

 1.Екстрене підтягування рослин, які відстають в розвитку

«Деймос» – регулятор росту рослин (РРР) двокомпозиційний багатокомпонентний препарат зі стимулюючими та антиоксидантними властивостями.

У його складі:

«Марс-EL», пробіотик, природний мінерал, основу якого становить хлорид магнію з мікроелементами, витяжка стевії (є антиоксидантом). Сприяє посиленому розростанню і розгалуженню кореневої системи, стимулює ріст надземної маси рослин, підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів, підвищує холодостійкість та посухостійкість рослин.

Склад препарату:agrarnik 2

Композиція №1: біостимулятор Ендофіт-L1, суміш гумітів натрію і калію, поліетиленгліколь (ПЕГ)
з різною молекулярною масою.

Композиція №2: мінерал бішофіт, цидісепт, диметилсульфоксид (ДМСО) та витяжка з листя стевії.

2. Підвищення морозостійкості рослин

РРР «Антистрес» містить в своєму складі:

Калій (К2О не менше 20%) – елемент молодості клітин. Зберігає та утримує воду. Стимулює утворення та накопичення цукрів і їх пересування по тканинам. Підвищує імунітет, стійкість до хвороб, посухи та заморозків.

Фосфор (P2O5 не менше 31,76%) – сприяє підвищенню зимостійкості рослин, прискорює їх розвиток, сприяє інтенсивному нарощуванню кореневої системи, підвищує посухостійкість.

Антиоксиданти, які значно збільшують гнучкість та еластичність мембран, тим самим сприяють проходженню речовин через плазмолему, роблять її більш стійкою до негативного впливу стресових факторів.

Гліцерин – кріопротектор, температура замерзання водних розчинів до мінус 46,5 °С.

agrarnik 4Кремній – сприяє кращому обміну в тканинах фосфору, підвищує споживання бору та ряду інших елементів. При кремнієвому харчуванні рослин збільшується кількість вторинних та третинних корінців від 50% і більше.

Ефективність препарату «Антистрес» при листовій обробці:

 по-перше, – йде інтенсивний поділ клітин меристематичних тканин молодих рослин;

● по-друге – зменшується кількість вільної води;

● по-третє, – проходить накопичення у вузлах кущіння водорозчинних вуглеводів, викликає підвищення концентрації клітинного соку на 8%, що запобігає його замерзанню. Вміст моноцукрів в кінці січня (29,01) в середньому за два роки становить: на контролі 9,38%, а на варіанті – 10,15%; у квітні (07,04) зміст моноцукрів становив на контролі 3,12%, а на варіанті – 4,15%;

● по-четверте – затримується руйнування біооксидантів в умовах низькотемпературного стресу, підвищується гнучкість та еластичність мембран.

ІМПТОРГСЕРВІС

www.imptorgservis.uaprom.net

Відділ з продажу: (067) 633-97-87
(067) 633-62-88

еmail: imptorgservis@ukr.net

Прочитано 374 разів