Среда, 16 Сентябрь 2020 11:23

Ще раз про удосконалений Агробіокомплекс від торгової марки АБК

АгроБіоКомплексна технологія високих і якісних врожаїв від торгової марки АБК ™ – це застосування бактеріальних, мінеральних макро- та мікродобрив у формі карбоксилатів з найширшим у світі асортиментом корисних для рослини елементів таблиці Менделєєва, з синергічним ефектом в бакових сумішах з агрохімікатами від бур’янів, хвороб та шкідників, регуляторів росту.

Невід’ємною частиною волого- та енергозберігаючої агротехнології АБК ™ є використання сильного насіння по Фадєєву та догляд за сходами за допомогою борони-мотики ротаційної, яка захистить землю від кірки після опадів, не допустить її розтріскування в посуху, забезпечить кореневу систему і біоту повітрям, в якому азоту понад 78%.

Реалізація ресурсозберігаючої системи, застосування мінеральних добрив дозволяє здійснювати вирівнювання агрохімічної строкатості полів та отримати максимальну віддачу від мінеральних добрив. Урахування біологічних особливостей сільськогосподарських культур –це вихід на сучасний рівень ведення сільськогосподарського виробництва. Він може бути вирішеним не тільки за умови застосування оптимальних розширених і збалансованих (а ще й легкодоступних) доз мінеральних макро- та мікродобрив, корисних грибів, бактерій, регуляторів росту, коректора рН, кондиціонера води робочого розчину та полісахаридів-пролонгаторів корисної дії бакових сумішей.

АБК-технологія враховує фізіологічні особливості рослин, їх потреби в кожну важливу та критичну фазу. Але як? Загальновідомо, що рослина живиться не тільки корінням, а й за допомогою листя.

Ось реальні результати використання різних композиційАБК ™.

Село Мала Білозірка Запорізької області: горох зимуючий – 35 ц/га, село Костянтинівка Херсонської області: горох ярий – 33 ц/га, озима пшениця – 30-62,5 ц/га без поливу – в залежності від сортів та кількості складових елементів АБК ™, але енергія проростання та схожість насіння зернових – 98-99% (для зацікавлених осіб – тел. 098-064-80-25). Найбільша прибавка соняшнику здивувала в ТОВ «Зелена Брама» Згурівського району Київської області, де агрофон становив 300 кг/га добрив, а стандарт дорівнює 25-32 ц/га. За допомогою АБК ™ та ноу-хау фермера він одержав на одному полі майже 6 т/га бункерної ваги – 57 ц з вологістю насіння від 3,4% та з олійністю 49,7%. Слід зазначити, що на полях ТОВ «Зелена Брама» за 4 місяці зареєстровано лише 4-5 мм опадів, весна була холодною з сильними заморозками.

Що очікуємо від кукурудзи – видно на фото. Але вищі врожаї починаються з роботи над попередником та з інкрустації насіння. Також пропонуємо обов’язкове використання АБК ™ при посіві разом з рідкими стартовими комплексними добривами (15-25 л/га). Це допоможе в посуху сформувати потужну кореневу систему, а полісахаридні прилипачі-конденсатори вологи вбережуть від загибелі сходи, які можуть бути спровоковані невеличкими опадами.

Всі фото зроблені 14 вересня 2020 р.на полях ТОВ «Зелена Брама» у селі Любомирівка Згурівського району Київської області. За 4 останні місяці – 4-5 мм опадів.
foto

Кукурудза з АБК ™ удосконаленим (збільшена складова цитрату цинку, як на кукурудзі, так і на соняшнику; підсилена гербіцидна дія заниженої дози пестицида Експрес 75). Головне для авторів АБК – щоб був задоволений керівник господарства! Але без наполегливої праці і досліджень Віталія Володимировича Кривцова не було б ні того соняшника ні тієї кукурудзи. Місцями врожайність соняшника досягала до 7 т/га. Додатковий фактор – в 2018 р. дощі не дали зібрати гарний врожай гречки (теж до 6 т/га), вона пішла на сидерати…

Прохання до читачів – не шукайте фотошопів та приписок – будуть і кращі результати, якщо використовувати відповідну агротехніку, працювати і над резервами.

Наш висновок – АБК ™ – це і підживлення, і підсилення захисту, і саме перше необхідне для створення бази високих та гарантованих врожаїв – інкрустація та інокуляція насіння. А елементи агротехніки в жорстких умовах – це основа основ – не замінять ні рідкі добрива, ні тим паче сухі мінеральні. Для озимих – особливо!

Крамарев С.М. д.х.н.; Давидова О.Е. к.х.н.; Фадєєв Л.В. к.т.н.; Крамарев С.М. д.х.н.; Давидова О.Е. к.х.н.; Фадєєв Л.В. к.т.н.; Фадєєва А.Л. д.б.н.; Сарибекова Ю.Г. д.т.н.; Притуляк В.П.

Більш детальна інформація:
 
Київ – 067-404-6399; 097-900-00-65;
 
Херсон – 050-318-8016

www.agrovio.com.ua www.fadeevagro.sg

Прочитано 431 разів