Среда, 16 Сентябрь 2020 10:19

Продукція компанії «Юг Агролідер» в кліматичних реаліях

На сьогоднішній день ми спостерігаємо, як кліматичні межі зон ризикованого землевиробництва в Україні зміщуються на північ. Така ситуація негативно впливає на аграрний сектор. Практична відсутність сніжного покрову і як наслідок – відсутність талих вод, створює ще більший дефіцит вологи, який і до цього року створював неабиякі проблеми для південно-східних регіонів. На жаль, на сьогодні ця ситуація спостерігається і в центральних регіонах.

Ми всі слідкуємо за тим, як агресивні зміни клімату впливають на посіви соняшнику. Незважаючи на те, що соняшник є посухостійкою культурою, внаслідок вищевказаних чинників та систематичного порушення технології вирощування, ми спостерігаємо прояв негативних наслідків. Серед яких філодії, розгалуження стебла, агресивні раси вовчка та інші. Внаслідок такої ситуації виробники, дистриб’ютори та кінцеві споживачі повинні об’єднатися для покращення ситуації та пристосування до кліматичних змін з мінімальними втратами врожаїв.

Компанія «Юг Агролідер» разом з Інститутом NS Seme вже 11 років поспіль надає якісний посівний матеріал. На цей сезон ми підготували для вас гібриди, які зможуть дати гідну відсіч кліматичним реаліям в країні.

Новий гібрид НС Х 6749 завдяки своїй генетичній стійкості до вовчку та гербіцидів групи сульфонілсечовини, допоможуть уникнути післядії в сівозміні. Гібрид Дунай допоможе фермерам отримати максимальну врожайність при класичній технології. НС Орфей зможе підтримати попит на високоолеїнові гібриди. До соняшнику ми додали два гібриди кукурудзи НС 2652 з вологовіддачею, та НС 3030 з високою врожайністю. Завершує список новинок компанії «Юг Агролідер» сорт озимої пшениці НС 40 С з максимальною морозостійкістю та врожайністю. Не слід забувати й про перевіренні часом гібриди Златибор, Таурус та НС Х 2652, які вже декілька років поспіль дають стабільні показники врожайності та стійкості до стресових умов.

З урахуванням асортименту, який на цей рік пропонує наша компанія, ми зможемо надавати підтримку аграріям не лише на півдні та сході, а й по всій
території України.

www.ug-agrolider.com.ua

Прочитано 491 разів