Понедельник, 17 Август 2020 00:51

Борона дискова «ШАРК» від завода-виробника АРК-ГРУПП

Це – слова Ваших колег-аграріїв. Вони отримують економію та добрі результати.

Щоб дізнатися що це за борона «ШАРК» виробництва АРК-ГРУПП та про всі її вигоди – читайте далі. І приєднуйтесь до успішних господарів. Пряма мова.

ТОВ «Екосад», Дніпропетровська обл., Криворізький р-н, с. Червоні Поди. Павло Миколайович, головний механік, (067) 563-03-85 купували борону дискову БДА-2.4 ШАРК у виробника АРК-ГРУПП:

Рама дуже потужна, іспанські диски, американські необслуговувані ступиці, які дають можливість не заглядати туди три роки. Підшипникові вузли надійні, ми їх не обслуговували, не змащували – тільки мили зверху. Проходили і по стерні, і по цілині. У нас важкі ґрунти, були періоди посухи, але борона з усім справляється дуже добре.

Агрегатували з МТЗ-82. Раніше в господарстві була навісна борона, але ця борона економніша. І нею краще управляти. Не зупиняється, не розвертається, на ходу підняв, розвернувся і поїхав. Швидкість десь 15 км/год. Різниця в роботі з іншими боронами велика, як небо і земля. Нею швидше працювати. До того ж і якісніша обробка. За рахунок пружин вона скидає з себе грязь, сама очищується, легко обходе бугри, там може де якесь велике каміння попадеться, то вона перестрибнула, поїхала далі! І нічого не ламається. Не як у інших, де стойки прикручені, тоді все треба кидати та їхати ремонтувати, замінювати.

Глибина обробки ґрунту до 15 см, глибину тримає добре. Регулятор підібраний під запит господарства.

З різними бур’янами справляється добре. Якість посівного ложа добра. Була пекінська капуста, білокачанна, – то все ріже, подрібнює добре. Вологу добре зберігає.

Ціновий діапазон нас задовольнив (хоч і хотілося за гривню все купити))) Найголовніше – якість дуже добра!

Оплачували частинами. Нам повернули 25% компенсації. Доставка безкоштовна.

ФГ «ІНЄ», Миколаївська обл., Баштанський р-н, с. Костичі. Агроном Бойченко Сергій Семенович, (063) 296-94-49 придбали борону дискову БДА-4 ШАРК виробник АРК-ГРУПП:

– Чудово обробляє землю – раз, доступна ціна – два, невибаглива в експлуатації – три, відповідає всім вимогам!

Порадив нам її сам завод-виробник. Прислали відео, щоб ми побачили як вона працює, потім ми поспілкувалися з тими, хто її уже придбав, а це фермери не тільки з нашого регіону! Залишилися задоволені. Ми зробили передплату. А коли борона оперативно була доставлена в господарство, ми подивились як вона працює, – і перерахували остачу коштів.

Ґрунти у нас тяжкі. Є поля, на яких не було зовсім дощу.
А там, де волога попадала, – борона працювала набагато краще. Але і по сухому працювала дуже не-по-га-но! У нас є і дуже засмічені ділянки, – працює відмінно. 400 га ми нею обробили: і кам’янистий, і засмічений грунт. Борона НЕ забивалася! Навіть якось дивно! Ні котки, ні підшипники не змащуються, – вони закритого типу. І після обробітку 500 га, зауважень не-ма-є, сервісне обслуговування не потрібне! Все працює чудово.

Агрегатували борону з Т-150. По витраті пального: витрачається набагато менше. Якщо брати наші УДА, БДТ та інші, то тут набагато менше. А продуктивність набагато більша. У цифрах: УДА у нас брала 7 л/га, а з “ШАРК” бере лише 5 л/га.

Робота “ШАРК” відрізняється від інших борін. Диски стоять густіше, якість набагато краща по сухому грунту, ніж у наших борін – краще підрівнює землю, не робить грудку. З пожнивними рештками справляється чудово: що після рапсу, що після пшениці, що після ячменю. Ховає все на раз. Не забиває, не горне. Глибина – до 15см, але ми обробляємо не більше 10 см. Борона чудово тримає глибину.

На наших полях, є все, що є в гербарії))) – і осот, і реп’ях, і щириця, і амброзія –усе)). Борона справляється чудово з ними.

Якість підготовки посівного ложа – чудова. За рахунок котка волога добре зберігається.

По якості: у наших сусідів імпортний агрегат-борона, а у нас “ШАРК” – то великої різниці немає. Різниця тільки у ціні: коли вони брали за 33 тисячі євро, то ми купили цю борону лише за 10 тисяч доларів. А різниці в обробітку не-ма-є!!!

Назва борони “ШАРК” (в перекладі – АКУЛА (ред.) відповідає цілком роботі борони, – що гризе, то гризе))).

Звичайно, порадив би цю борону! Коли працюєш з нашими УД-ешками, БД-ешками, то багато часу йде на змащування кожного вузла, підтягуєш, регулюєш, змащуєш. От остання
у нас була УД-ешка, – то треба було мішок підшипників на тиждень! І то не вистачало. Солідол, літол, сальники, підшипники – це кошти, витрати часу. А з бороною “ШАРК” – під’їхав, подивився, все обжате, зачепив – і в хмари!

На заводі хлопці дуже зговірливі і якщо треба – то запчастини в кредит дають. Мені навіть нічого добавити по цій бороні, – все задовольняє. Назва відповідає функціям – гризе все, значить зуби є, зубата акула)). Звісно, борону порадив би, є якість та міцність, а це – головне. Ціна виправдана якістю. Борону оплачували двома частинами. Доставка була дуже оперативна. Врахували всі наші побажання, підстроїли борону під нас.

Доставка безкоштовна при замовленні від 50000 грн.
Доступні ціни, знижки

«АРК-ГРУПП» – це сертифікована с/г техніка та комплектуючі

м. Кропивницький
050 522 11 91, 068 664 96 33
www.arkgroupp.com.ua

Прочитано 992 разів