Четверг, 30 Июль 2020 15:16

АБК™ – гарантований прибуток озимих при будь-якій погоді

Для формування гарантовано прибуткових врожаїв потрібні: сильне насіння ефективних сортів, добрива та засоби захисту рослин. Це – аксіома. Але не все так просто в екстремальних умовах посіву та вегетації. Особливо озимих культур.

Перше, що потрібно для гарантії – це гуміфікатор з бактеріями-антагоністами патогенів, що здатні подавляти ще і шкідників. Друге, а то і головне – для посіву необхідно готувати СИЛЬНЕ насіння, каліброване на сучасному обладнанні заводу Фадєєва, або хоча б на мінікалібраторі. Також треба враховувати, що використання добрив без повноцінної інкрустації насіння та листкового підживлення і захисту рослин перед зимою – це до половини коштів – на вітер. Сезон 2019-2020 року (як і попередні) показав, що використання тільки добрив може приносити в умовах півдня лише збитки, а в умовах середнього та північного регіонів значний недобір врожаю та його якості.

image003 12019-2020 рр. 5-6 т/га зернових з майже повним АБК на півдні, 3 т/га з неповним АБК на жорсткому півдні, де й 3 ц/га не багато хто з фермерів збирав, але це ще не все. Збирати з допомогою АБК зимуючого та ярого гороху по 28-36 ц/га – це теж вже не диво в Херсонській та Запоріжській областях.

Необхідно враховувати, що для формування врожаю зерна в 10 ц/га необхідно: 25-35 кг азоту; 11-13 кг фосфору; 20-27 кг калію, 5 кг кальцію, 4 кг магнію, 3,5 кг сірки, 5 г бору, 8,5 г міді, 270 г заліза, 82 г марганцю, 60 г цинку, 0,7 г молібдену.image005

Агрохімічний аналіз показує, що достатньої кількості елементів живлення в легкодоступній формі в ґрунті майже не буває, тому для отримання високого врожаю під озиму пшеницю необхідно вносити не лише мінеральні та органічні добрива, але й різні біодобавки, корисні мікроорганізми, фітогормони, амінокислоти, полісахариди-інкрустатори та пролонгатори корисної дії бакових сумішей.

Оптимальна доза добрив повинна враховувати не тільки високий урожай, але і загальну агроекологічну ситуацію у взаємозв’язку з економічною ефективністю. А економічна доцільність основних добрив – це обов’язкове використання стартових рідких добрив на насіннєве ложе під час посіву.

Слід пам’ятати, що тільки при поєднанні мінеральних та органічних добрив, використанні нових ефективних сортів, калібруванні та підготовці насіннєвого матеріалу, внесенні рідких комплексних NP чи NPK добрив під час посіву, листкових підживлень і ефективного захисту рослин ми отримаємо гарантовано прибутковий урожай і збережемо поле, та навіть підвищимо його родючість для наступних врожаїв.

Препарати АгроБіоКомплексної технології враховують всі потреби озимих культур від інокуляції та інкрустації насіння до вегетації перед зимою.

Наскільки доцільно використовувати елементи АБК технології восени цього року, хай підтверджують документальні фото.

Фермер Запорізької області Бедрик Андрій зібрав при 50-70 мл опадів за всю вегетацію сорта Центилівка 57 ц/га, але сорт Єсаул дав лише 38 ц/га в однакових умовах з АБК, отже, і сорт має значення! На інших сортах, та технологіях при таких умовах про такі результати лишається лише помріяти.

2222
Коли фермер в Херсонській області Гуменюк С.П. вже четвертий рік поспіль радіє все кращому стану соняшника та кукурудзи – це зобов’язує і нас працювати надалі ще краще, доводити до полів органічний цинк і не тільки. Половина препаратів, що мають ознаку «органік стандарт» на полі працюють з більшою стійкістю і проти заморозків і проти виснажливої спеки.

11223

А це коли вже і здивування немає у людей – фермер Венгерчук В.І. вже все перевірив, гість шановного видання Самойленко І.А. не розуміє – як так можливо вилікувати сливи (груші, яблоні, абрикоси, персики) лише органічними препаратами від грибкових, бактеріальних та вірусних хвороб (Plum pox potyvirus (PPV), Erwіnia amylovora (Burill) Winslow et al, Р. syringae pv. Morspruпorum та ін.) - і ще й врятувати сади від багаторазових весняних заморозків, що доходили до -11ºС. Тоді розумієш , що АБК™, в першу чергу, потрібно там, де вже нічого не допомогає. А коли згадуєш результати – 11-15,6 т/га озимої пшениці, 100,2 ц/га сої, 22 т/га кукурудзи, 72 ц/га і більше насіння ріпаку, 129 т/га томатів, 92 ц/га озимого ячменю, 60 ц/га насіння соняшнику (досягнення 2019 р.), то лише одне питання: де бажаючі досягти і перевищити ці показники?

Чекаємо і від колег відгуків на тему – як виживати аграріям у надскладних умовах.

Сарибєкова Ю.Г. – д-р техн. наук; Крамарьов С.М. – д-р хім. наук; Дерев’янко С.В. – канд. біол. наук;
Давидова О.Є. – канд. хім. наук; Фадєєва А.Л. – д-р біол. наук, автор АБК™ Притуляк В.П.

Телефонуйте: 067-404-63-99, 050-318-8016, 097-386-0850

www.agrovio.com.ua www.fadeevagro.sg

Прочитано 661 разів