Понедельник, 29 Июнь 2020 21:17

Переконуємось і в 2020 році – у природи немає поганої погоди!

Від Ізмаїла до Білгорода-Дністровського, від Миколаєва до Запоріжжя, Агробіокомплексна технологія (АБК) дозволяє отримувати кращі та гарантовані врожаї за допомогою легкозасвоюваних екологічних препаратів і необхідних елементів агротехніки. Питання кількості та якості врожаю залежить лише від повноти АБК – кількості застосованих препаратів та елементів агротехнології.

Чи ви, шановний читачу, застосовували деструктор-гуміфікатор по попереднику, чи сіяли насіння, каліброване на устаткуванні заводу Фадєєва і якого сорту, чи інокулювали, інкрустували його, чи вносили бактеріальні, рідкі стартові добрива, ЗЗР на насіннєве ложе? Тоді ви ще не пізнали АБК! Адже для створення умов для збільшення енергії проростання та польової схожості насіння та формування кращого та гарантованого врожаю зі старту потрібно внести більше добрив, використовувати листове підживлення та захист від шкодочинних організмів, активувати відтік асимілянтів, проводити сенікацію чи десікацію рослин перед збиранням. Для кожної культури, фази її розвитку, конкретного поля потрібні ефективні рекомендації, і не від одного виробника препаратів, чи то технічних засобів, чи то ще чогось. Потрібно робити все і до того ж вчасно! Потрібен практичний досвід. Наш досвід – це надбання і практика наших вітчизняних вчених, а також вчених світового рівня за 19-21 століття!

Фото 1-2 зроблені 25.06.2020 на полях ФХ «Зелена Брама» (Київська обл.), де застосували елементи АБК холодною весною без опадів, як і на пшениці в Білгород-Дністровському районі Одеської області 12-06-2020 (фото 3).
agrarnik 11 364.indd 150

АгроБіоКомплексна (АБК) технологія удосконалюється кожний рік – для підвищення сили насіння, родючості ґрунту, вологозбереження, підвищення ККД добрив, елементів живлення в ґрунті, повітрі, опадах, повітряних масах. Наші препарати без шкідливих домішок та баластних речовин, з необхідним широким асортиментом корисних мікроорганізмів, діючих речовин, легкодоступних для рослин майже при будь-який погоді, сумісних між собою в препаративних формах та в бакових сумішках з іншими агрохімікатами, з пролонгованою дією, з ефектом укріплення імунітету, відсутністю негативного впливу на рослину та довкілля, корисним для бджіл тощо. Препарати і технології АБК сприяють посиленню фотосинтезу, кореневої ексудативності, експресії генів, активізації АТФ, регуляції гомеостазу клітин, що і дозволяє отримувати більш гарантовано та більш якісно і товарну, і насіннєву продукцію.

Ось перші результати – в Херсонській області врожайність озимого ячменю з АБК – 50-60 ц/га, пшениця показує біологічний врожай ще більше. А там, де навкруги чорні поля – від Білгород-Дністровського до Ізмаїльського районів з АБК і пшениця, і ріпак, і навіть горох радують око, сади та овочі захищені від вірусних та від найважчих бактеріальних хвороб, ріпак захищений від шкодочинних організмів та густий від численних стручків… Всі поля з АБК будуть з урожаєм! Важливо і надалі постійно проводити фітосанітарні спостереження для коригування виявлених недоліків та управління врожаєм. І хай досвід сезону 2019-2020 стане в нагоді для сезону 2020-2021!

Наведемо кілька документальних прикладів:

Ізмаїльський район Одеської області: 11.06.2020 горох (фото 4) і пшениця (фото 5) – без АБК.

agrarnik 11 364.indd 151

12.06.2020 горох (фото 6) – з АБК. На фото 7 Херсонська область – томати з майже повним АБК.

Більше розгорнутої інформації і шляхів до гарантованих кращих врожаїв шукайте на сайті у представників АБК

www.agrovio.com.ua www.fadeevagro.sg

та за тел. – (067) 404-63-99, (097) 386-08-50, (050) 318-80-16.

Завжди раді при будь-якій погоді допомогти вам збільшити та захистити врожай і підвищити родючість полів.

Прочитано 532 разів