Суббота, 13 Июнь 2020 20:57

Міра лип прискорить розвиток посівів, захистить від дощу та спеки

71182380 4986125609735 optСклад: фульвогуміновий препарат Лігногумат, збагачений біологічно активними речовинами та унікальною композицією полісахаридів природного походження

Узв’язку з затяжним похолоданням в багатьох господарствах виникли проблеми з затримкою в розвитку посівів та необхідність стимуляції процесів росту кукурудзи, соняшнику, сої та інших сільськогосподарських культур... Подолати затримку росту рослин та дати додатковий старт припиненому через похолодання процесу вегетації вам допоможе Міра Лип.

У чому ж унікальність цього препарату?

Завдяки наявності в складі препарату унікальної сировини з деревини, а саме гумінових, фульвових та інших органічних кислот та органічної сірки, котрі знаходяться в сировині, біологічно активних речовин та полісахаридів, Міра Лип має на рослини таку дію:

  • підсилює енергетику клітин, збуджуючи метохондріальні центри;
  • підсилює дихання клітини, а дихання разом зі збудженою енергією дозволяє поліпшити всі основні метаболічні процеси;
  • нормалізує дихання клітин, завдяки успішній роботі продихів, які використовуються в процесі фотосинтезу і дихання рослин. Завдяки цьому вдень відбувається інтенсивне накопичення поживних речовин, які вночі витрачаються на живлення рослини;
  • збуджує загальний метаболізм рослини, при роботі по листу з Міра Липом посилюється накопичення хлорофілу, який відповідає за поглинання енергії сонця і вироблення органічних речовин для живлення рослини;
  • підсилює ростові процеси тому що метаболізм посилюється, накопичується багато енергії та споживання елементів живлення зростає;
  • зростає антистресова активність, викликана природними стресами, нестачею або надлишком як сонця, так і води, а також навалою всіляких шкідників та стресами, викликаними застосовуванням ЗЗР. Пестициди грають певну руйнівну роль, в тому числі так звана гербіцидна яма: коли на 20-30%, а часом і більше, знижується вміст хлорофілу в листі оброблених гербіцидами рослин. А так як Міра Лип підвищує вміст хлорофілу, ось вам і пряма антидотна дія: посилюється синтез хлорофілу та його накопичення, тож відновлюються рослинні сили в клітинах та в листі. Рослини швидше і легше долають стрес.

agrarnik 10 363.indd 200В складі Міра Липу є також унікальна композиція полісахаридів природного походження, яка обумовлює захисні властивості препарату. Вже через 30 хвилин після проведення обробки на поверхні листків утворюється повітро- і водопроникна мікропориста, еластична, натуральна плівка.

Мира opt

Плівка накопичує нічну вологу, що є надійним джерелом поверхневої вологи для рослини. Плівка не змивається опадами (витримує 10 і більше дощів) впродовж місяця і більше, що забезпечує високоефективну роботу та пролонгацію дії засобів захисту рослин. Така властивість препарату є актуальною при нинішніх погодних умовах, коли дощі йдуть майже кожного дня і ризик змивання чи зниження ефективності ЗЗР досить високий.

Погода досить мінлива і за дощами прийде спека. Більшість ЗЗР не вносять при високій температурі. І тут в нагоді вам знову стане препарат Міра Лип. З ним можна проводити обробки рослин пестицидами цілодобово в широкому температурному діапазоні – від +5°С і до +35°С, з однаково високою ефективністю. Крім того, додавання Міра Липу в бакову суміш дає можливість проводити обробки ЗЗР по вранішній росі.

Застосовуючи Міра Лип, ви сміливо можете заощадити на гуматах, прилипачах та кондиціонерах води, скоротити норми внесення засобів захисту рослин та мікродобрив до 20%.

Олег Дубина

агроном, провідний експерт компанії «Родоніт»

067 384 57 80

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ!

Переконайтесь на власному досвіді в ефективності роботи препаратів

ЗЕРЕБРА АГРО та МІРА ЛИП!

067 402 44 14

www.rodonit.ua

Прочитано 631 разів