Вторник, 29 Сентябрь 2020 00:31

Імпорт-експорт товарів як 2 × 2 = 4

Іванічев Євген Сергійович Іванічев Євген Сергійович

Довгі роки навколо імпорту та експорту товарів і митниці в Україні ходили страшилки. Я особисто, часто зустрічаючись з нашими потенційними клієнтами, які в подальшому стають нашими партнерами, чую питання: «Як там на митниці? Як завозити-вивозити той чи інший товар? Що робити?» На що у мене завжди є відповідь: ПРАВИЛЬНО, згідно чинного ЗАКОНОДАВСТВА. Так, згідно з законом, як би це не дивно було чути.

Іванічев Євген Сергійович

Генеральний директор
Групи Компаній «ГАЛС МАРКЕТ» у сфері брокерських і логістичних послуг

Ліцензія АА000039 від 23.10.15 р.

У людей до сих пір існує стійка думка, що імпортувати або експортувати товар згідно закону невигідно. Що митниця – це пекло, яке творить, що хоче, і що всякий хто взявся за це ремесло – приречений. Хочу запевнити всіх, що дана думка дуже помилкова. У своїй роботі ми часто зустрічаємося з таким, що, виконавши аналіз угоди, ми бачимо, що дана угода вигідна, якщо товар буде ввезено/вивезено офіційно, згідно закону. Тільки при офіційному ввезенні або вивезенні товару можна домогтися дотримання законів. Ми завжди зможемо відстояти Ваші інтереси, – вибирайте тільки професіоналів.

На жаль, часто ми зустрічаємо перед собою кам'яну стіну з фраз «у нас все налагоджено», «у нас все добре», але по факту з'ясовується, що багато клієнтів працюють з компаніями, які наймають для виконання робіт такі компанії, як наші. У зв'язку з чим відбувається перекручування інформації і за підсумком клієнт не отримує необхідний сервіс.

Крім того, багато клієнтів є виробниками продукції або трейдерами цієї продукції, але не наважуються розпочати зовнішню торгівлю у зв'язку з побоюваннями, що в нашій країні це невигідно і неможливо. Для таких Замовників ми можемо бути і брокером і імпортером або експортером, довівши, що все можливо з професіоналами.

Часто має місце ситуація, коли посередник «згущує фарби», говорить про труднощі роботи з тим чи іншим товаром, що ціна на товар дуже низька і за такою ціною розмитнити товар важко або неможливо, тим самим піднімає вартість робіт, а гроші, отримані від Замовника, кладе собі в кишеню. А потім, коли такий Замовник нарешті звертає свій погляд на нас – справжнього брокера, який має ліцензію і заробляє собі репутацію на світовому ринку довгі роки, дізнається від нас, що товар завезений дорожче конкурентів і що його ціну можно було відстояти. Тому, як правило, часто це – втрата грошей, позиції на ринку, часто втрата кадрова, відтік фахівців до конкурентів.

Деякі компанії думають, що вирішують проблему брокером у штаті компанії, але на жаль, це часто програшна позиція.
изображение viber 2020 opt

По-перше, брокер – це співробітник і його відповідальність за виконання своїх посадових обов'язків обмежена його зарплатою, в той час як брокерська та логістична компанія – така як наша – несе повну юридичну відповідальність перед своїм Замовником, крім того, замість одного-двох брокерів на Замовника працює ціла брокерська компанія з брокерами в офісі, на митниці і на кордоні. Крім того, знаходячись в іншому регіоні, далеко від кордону, Замовник несе непередбачені витрати. Навіщо везти товар в регіональну митницю на термінал, якщо можна провести митне оформлення безпосередньо в порту/на кордоні. Тим самим Замовник економить на витратах, таких як огляд при виїзді з порту або на кордоні, огляд на митному терміналі в регіоні.

Держава не може позбутися від нас через те, що ми є «ваш юрист» – ваша броня. Як правило, митниця і інші структури знають, що «ГАЛС МАРКЕТ» не покине і буде стояти на захисті свого Замовника, що ми «порвемо» кожного за праве діло. Працюючи з «ГАЛС МАРКЕТ», Ви можете бути впевнені, що ми захистимо Вас і Ваші інтереси. Для нас це справа честі. Протягом довгих років ми відстоюємо інтереси наших замовників – Партнерів. Для багатьох клієнтів Група Компаній «ГАЛС МАРКЕТ» – «доктор Айболить», який завжди прийде на допомогу. Навіть тоді, коли інші відвернулись від Вас.
agrarnik 9 362.indd 150

Ми можемо похвалитися митним оформленням за одну добу. Та не варто плутати брокерські послуги з подачею митної декларації. Подача декларації – це тільки частина роботи, яку роблять наші фахівці. Група Компаній «ГАЛС МАРКЕТ» підбере виробника якісного товару або перевіреного покупця за кордоном, проведе аналітику угоди. Наші клієнти завжди володіють тенденціями ринку: світові ціни, ціни українського ринку, тенденції світової торгівлі. Наш Клієнт володіє ситуацією і завжди на кілька кроків попереду конкурентів.

Поки інші стоять на митниці або їх вантажі блукають у морі або на суші, наші Замовники давно прийняли товар на складі або доставили вантаж в іншу точку світу і вже стукають у двері вашим клієнтам. «...Не спізніться на останній потяг, – рейки зникнуть слідом за паровозом …А колекціонувати потрібно твори мистецтва, а не товари народного споживання...».

Наш сервіс оцінили як невеликі компанії, так і великі холдинги, такі як холдинг ДТЕК, АТ «Укргазвидобування», ТОВ «ТРАНС-СЕРВИС-КТТ («VOLVO PENTA»), ТОВ «РОУКР РЕФАЙНЕРИ», ТОВ «ДНЕПРОКОР», ТОВ «ІКС ТЕХ», ТОВ «КРОС ЛТД», ТОВ «ПРОМІ­НВЕСТКОМПЛЕКТ», ТОВ «МЕСА ДОРБУД» та багато інших, які імпортують/експортують товари і комплексні об'єкти.

agrarnik 9 362.indd 200

Хто ми?

Ми – Група Компаній «ГАЛС МАРКЕТ»

По-перше, це брокерський та логістичний холдинг (ліцензія серія АА №000039 від 23.10.15 р.), процвітаючий більше 10-ти років в області зовнішньоекономічних операцій з найширшим асортиментом товарів.

По-друге, ми проводимо митне оформлення товарів безпосередньо на перетину кордону/в порту вивантаження, тим самим ми мінімізуємо витрати, а також прискорюємо процес митного оформлення вантажів.

По-третє, ми маємо центральний офіс в місті Одеса та офіс у місті Київ, а також – наявність мобільних груп брокерів для вирішення «польових» питань і надання широкого спектру послуг по всій Україні.

По-четверте, ми готові запропонувати конкурентні ціни на морський і сухопутний фрахти, а також повний комплекс послуг «під ключ» – від «дверей до дверей», експедирування вантажів (візування нарядів, проведення оглядів у режимі «on-line», зважування, узгодження з усіма інстанціями), послуги консолідованого складу в Європі та Азії, митне очищення вантажів, сертифікацію та інші дозвільні документи (фітосанітарні висновки та ін.), доставку на ваш склад у найкоротші терміни.

І, наостанок, Група Компаній «ГАЛС МАРКЕТ» є одним з успішних провайдерів інтегрованого логістичного сервісу, що дає нам можливість пропонувати швидке і якісне обслуговування. Кожне замовлення-постачання розглядаємо як окремий випадок, а зі свого боку надаємо Замовнику повну аналітику передбачуваної операції.

Наші цілі і принципи завжди збігаються з Вашими бажаннями, а саме, оперативний і якісний сервіс і мінімізація Ваших витрат.

Обираючи нас, Ви обираєте успішний гарантований напрямок розвитку!

logo opt+38 (067) 654-01-30

+38 (050) 316-44-95

т./ф.: +38 (048) 705 12 45, 47

www.galsmarket.od.ua

Прочитано 940 разів