Суббота, 25 Апрель 2020 21:53

Добре роби – добре буде

image001 opt

Міф про те, що можна отримати великий врожай, обробивши землю абияк, досі ходить серед фермерів. Але якщо зробиш це потужною і надійною технікою, результат не змусить себе чекати.

На собі це перевірив виконавчий директор ФГ «Грація» Юрій Іванович. Нещодавно на землях ФГ «Грація» (Запорізька область, Оріхівський район) пройшли випробування нового агрегату для обробітку землі Компактор ПКА «СІВА» 6000, який виготовляє запорізьке підприємство Капіталпромресурс. Техніка показала себе дуже добре навіть на тих ґрунтах, які були з надвеликою кількістю післяжнивних залишків і до того ж з дуже бугристою поверхнею. Купи залишків кукурудзи, нерівна поверхня з ямами та горбами землі. Юрій Іванович був здивований, але Компактор ПКА «СІВА» 6000 впорався бездоганно! Верхній шар став рівний, посівне ложе створене просто-таки ідеально, залишки перебиті та рівномірно розподілені по поверхні.
image007 1 opt

ПКА «СІВА» 6000 – передпосівний агрегат, призначений для поверхневої обробки ґрунту, створення оптимального вирівняного посівного ложа, розпушування на поверхневому шарі ґрунту на точно задану глибину, лапи якого встановлені суворо горизонтально поверхні, в результаті чого вони не зачіпають нижній вологонесучий шар, зберігаючи при цьому вологу під насіннєвим ложем.

В результаті знаряддя ПКА «СІВА» 6000 забезпечує швидку та рівномірну оброку ґрунту. Фахівцями доведено, що використання цих агрегатів дозволяє отримати підвищення врожаю на 15%.

Виконавчий директор Юрій Іванович в захваті від компактності агрегату, а також від якості його роботи та від результатів, отриманих на власній землі.

– Юрію Івановичу, як показав себе ПКА «СІВА» 6000?

– Пустили ми його по кукурудзяним залишкам, кучі були по коліно! Компактор перемолов їх як насіння, бугри вирівняв, тепер земля – наче футбольне поле!

Юрію Івановичу, чи є у вас якісь зауваження стосовно компактора?

– Поки що ніяких зауважень у мене немає. Агрегат просто чудовий, я від нього просто в захваті! Час покаже його надійність, але я навіть не очікував такої якості роботи. Я бачив немало імпортних машин, але цей звір виглядає на рівні з ними. А ціна взагалі просто радує.

Якщо Вас теж зацікавив компактор

ПКА «СІВА» 6000, будь ласка,

звертайтеся за телефоном: 050 339 02 09

Або скористайтеся електронною адресою:

sivaagro12@gmail.com

Прочитано 952 разів