Среда, 16 Сентябрь 2020 00:30

Фермерам вперше – нова пропозиція!!! (враховуючи, що ціна на м’ясо значно зросла)

image003 optУвага тваринникам України! Нові умови придбання обладнання!

Високоекономічне обладнання європейського рівня в розстрочку, з погашенням 10% по кредиту виробником!!!

Screenshot 1

Кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія», які виконують одночасно п’ять технологічних операцій на одному електродвигуні, без дорогих циклонів, що значно економить електроенергію на 50%, в продажу в розстрочку, з погашенням відсотків по кредиту виробником. Окупність агрегату від 10 до 18 днів. В проведеному експерименті в березні 2020 року в Херсонській області Горностаївського району, ФГ «Екоферм», середньодобовий приріст живої маси досягав понад кілограма в день.

Ця технологія впроваджується як в Європі, так і у всьому світі: до 70% у Німеччині, Голландії, Франції та ін., а в деяких державах до 95% – це Фінляндія, Ірландія. Заміна технологій – це установка кормоагрегату безпосередньо у приміщенні свинарника, корівника, телятника на місці відгодівлі, що значно економить транспортні витрати.

Залили воду, засипали зерносуміш, а далі агрегат зробить все за Вас. А використання висококалорійних ферментованих кормів значно підвищує засвоюваність корму, що підтримує середньодобову вагу тварин та зменшує вихід гною у свиней до 44%, у телят та ВРХ – до 25% (Інститут свинарства ім. Квасницького, Полтава, 2004 рік, Інститут«Landsudvalget fom Svine», Данія, 2005 р.).

Технологія забезпечує відгодівлю тварин кормоагрегатами АКГСМ «Мрія»,19 модифікацій, 220, 380 В, від 10; 20; 40; 100; 200; 300; 500, 1000 голів.

У 2019 році на Міжнародній європейській виставці «Експорт-Експо» Євросоюзу в м. Варшава (Польща) агрегати серії «Мрія» відмічені вищою нагородою «За унікальність розробки та інновацію».

Умови і варіанти закупівлі на пільгових умовах:

1. Для приватних осіб, індивідуальних господарств нерезидентів (офіційно не зареєстрованих):

– Одержуєте наш Договір, Рахунок-фактуру, Ваш паспорт та з цими документами ідете в найближчий банк, користуючись Програмою миттєвої розстрочки, оформляєте придбання агрегату, з погашенням частками. 10 відсотків по кредиту Вам погашає Продавець за свій рахунок, при купівлі агрегату, т.т. зменшуючи ціну агрегату при покупці на 10%.

2. Для юридичних осіб або фізичної особи – підприємця, існує кредитна програма в будь-якому банку України для малого бізнесу по банківському кредитуванню, де тіло кредиту погашається частками, т.т. в розстрочку банка. З ініціативи Продавця (Науковий центр НПВЦ АІНУ) Продавець, при купівлі агрегату компенсує Покупцю, згідно з Договором, 10 відсотків по кредиту за свій рахунок від суми вартості кормоагрегату, в момент його придбання, т.т. зменшує ціну агрегату на 10 відсотків.

Вперше пропонується новітнє, прибуткове та економічне обладнання європейських технологій приготування ферментованих висококалорійних, збагачених протеїном кормів для тваринників України.

Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»: Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52

Т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68; (098) 346-35-22 e-mail: 8mriya@gmail.com
сайт: www.agrokorm.info

Прочитано 780 разів