• Головна
 • Статті
 • Сільгосптехніка та обладнання
 • Компанія «АГ Простір» – експерт в галузі інноваційних інженерних рішень рекомендує: сервіс навігаційного обладнання – це своєчасне виконання польових робіт та гарантія зменшення витрат!
Понедельник, 30 Март 2020 14:17

Компанія «АГ Простір» – експерт в галузі інноваційних інженерних рішень рекомендує: сервіс навігаційного обладнання – це своєчасне виконання польових робіт та гарантія зменшення витрат!

33pageЯкість виконання польових робіт – настільки ж важливий фактор отримання врожаю, як і погода, технології обробки ґрунту та якість посівного матеріалу.

Ви можете придбати обладнання у різних виробників, але ОБСЛУГОВУВАТИ все це різноманіття ПОВИННА ОДНА СЕРВІСНА СЛУЖБА.

Компанія «АГ ПРОСТІР» пропонує комплексне сервісне обслуговування систем точного землеробства будь-якого виробника, встановлених на будь-яку техніку.

Наша сервісна служба пропонує послуги як з передсезонного профілактичного обслуговування, так і з аварійного ремонту такого обладнання:

 • система автоматичного водіння (автопілот);
 • система паралельного водіння ь(підрулюючий пристрій);
 • система диференційного внесення матеріалів (посів, обприскування, розкидання, внесення рідких добрив при посіві);
 • система моніторингу врожайності;
 • система передачі сигналу корекції (одиночна базова станція RТК або мережа базових станцій RТК);
 • система безпровідної передачі даних в офіс і навпаки.
33page 2

Так як системи точного землеробства виконують складні операції, то, відповідно, вони складні самі по собі. І не завжди в господарстві знайдеться достатня кількість спеціалістів, які вміють перед сезоном підготувати обладнання до роботи або відремонтувати його у випадку відмови в полі. Тут навіть не варто нагадувати фермеру про вартість години простою техніки в полі.

Крім цього, різноманіття систем точного землеробства є настільки великим, що в одному господарстві може бути встановлено обладнання від різних постачальників, що часто викликає проблеми (бо агроному треба вже сіяти, а оператор не розуміє, кого викликати, щоб відремонтували якусь деталь).

33page 3Ось основні моменти, про які слід пам’ятати, щоб уникнути цих проблем:

1. Передсезонне обслуговування навігаційного обладнання, наприклад курсовказівників Trimble, – важлива процедура, бо після поточного сезону в них зібрався величезний масив даних, які необхідно видалити та очистити пам’ять приймача, перепрошити на нові версії прошивок, у яких зазвичай виправлені попередні неточності в роботі.

2. Перевірка якості роботи системи автоматичного водіння перед початком посівної – просто необхідний захід для забезпечення прямолінійності руху трактора з навісним/причіпним обладнанням.

3. Налаштування стикового міжряддя – інша проблема. Після встановлення автопілоту та під’єднання сівалки ми обов’язково рекомендуємо перевірити стикове міжряддя на суміжних проходах.

4. Переобладнана сівалка на Precision Planting з електромоторами vDrive потребує точного GPS сигналу, який, як правило, береться з навігаційного приймача автопілоту, наприклад того ж популярного Trimble. Налаштування цього зв’язку потребує певних знань зі сторони представників виробника навігаційного обладнання. Але коли одні встановили автопілот, а другі переобладнали сівалку, але без зв’язку між ними за допомогою GPS, то сіяти вона не буде. Наладка цього зв’язку потребує кваліфікаційного підходу.

Тому необхіднийElectric seed meter vDriveonvSet angle
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Завдяки сервісним інженерам компанії «АГ Простір» Ви можете зайвий раз не турбуватися: ваша техніка в надійних руках і утримується в найкращому стані.

Надійність, оперативність, професіоналізм та лояльність – основні принципи діяльності нашої сервісної служби.

unnamedНаша стратегія:

 • впровадження інноваційних інженерних рішень на український ринок;
 • регулярне підвищення якості надання послуг з ремонту й обслуговування Вашої техніки;
 • підтримка стабільності, будучи надійним партнером з питань агровиробництва.

Особливу увагу в своїй діяльності компанія команда «АГ Простір» приділяє технічному обслуговуванню та сервісній підтримці техніки. Тому спеціально для постійних партнерів компанії діють вигідні умови, що дозволяють заощадити на післяпродажному обслуговуванні!

А з цього року у Вас є унікальна можливість – компанії, які в 2020 році вперше придбають у нас будь-яке обладнання, отримують перший сервіс – У ПОДАРУНОК!

Володимир Закарлюка,
провідний експерт з точного землеробства,
керівник відділу продажу ТОВ «АГ Простір»

AG Prosteer 01Отримати детальну інформацію Ви можете звернувшись в компанію «АГ Простір»
+38/067/ 208 03 81
www.agprosteer.com
Зустрінемося в полях України! 

Прочитано 1554 разів