Понедельник, 16 Март 2020 16:42

Компанія «АГ Простір» – експерт в галузі інноваційних інженерних рішень рекомендує: точність RTK в кожне господарство!!!

tersus gnss tractorЯк вважалося раніше, працювати з точністю RTK в полі могли собі дозволити одиниці через велику вартість обладнання для отримання поправок. Але в той же час кожний агровиробник хотів при виконанні польових операцій для економії ресурсів забезпечити найвищу точність. З плином часу технології стали більш доступними, тому сьогодні ми можемо запропонувати Вам можливість працювати з точністю в декілька сантиметрів для виконання будь-яких операцій: від оранки навесні, обприскування по технологічним коліям в автоматичному режимі до міжрядної прополки влітку, осіннього стрічкового внесення добрив та збирання врожаю в кінці сезону.

Базова станція TERSUS GeoBeeDavid GNSS Receiver BS

Це спеціалізоване та економічно ефективне рішення для передачі та отримання Ntrip RTK (±2,5 см) поправок. TERSUS GeoBee дає можливість передавати поправки в реальному часі (RTK) через Інтернет (Ethernet або 2G/3G/4G) простим та зручним способом, використовуючи SIM-карту або кабель Ethernet без статичної IP-адреси.

Режим RTK забезпечує точність до 2,5 см для всього циклу сільськогосподарських робіт, починаючи з підготовки ґрунту та закінчуючи збиранням врожаю, а також відповідає агротехнічним вимогам до вирощування усіх сільськогосподарських культур.

Господарства, що спеціалізуються на вирощуванні просапних культур, отримують більший прибуток при використанні RTK, бо їх вирощування вимагає найбільшої точності при посіві, обприскуванні та збиранні. А при роботі за технологіями Nо-Till та Strip-Till режим RTK є просто незамінним.

В цьому році ми можемо запропонувати реалізацію проекту з впровадження RTK-технології в Вашому господарстві за ДУЖЕ доступною ціною*. Встановивши універсальну базову станцію TERSUS GeoBee, Ви зможете весь сезон працювати в полі з мінімальними похибками між проходами.

Оцініть усі переваги використання технології RTK з GeoBee:

 • Мінімізуйте перекриття між проходами техніки;
 • Забезпечте повторюваність проведення операцій з року в рік;
 • Мінімізуйте похибки при автоматичному відключенні секцій агрегатів (сівалки, обприскувача);
 • Використовуйте найвищу точність при обмірі полів, складанні завдань для техніки, дронів та ін.;
 • Станьте власником джерела поправок та відмовтеся від платних підписок;
 • Оцініть можливість продажу поправок сусіднім господарствам;
 • Користуйтеся можливістю використовувати ресурсозберігаючі технології, такі як Strip- Till або міжрядну прополку.

Переваги

 • Сигнал з точністю до 2,5 см;
 • Радіус дії – до 50 км;
 • Запуск базової станції однією кнопкою;
 • Робота понад 10 годин від батареї при використанні мобільної версії станції;
 • В радіусі дії станції можуть одночасно працювати до 300 транспортних засобів.

Базова станція незамінна:

 • Для господарств, що вирощують просапні та овочеві культури;
 • На полях зі складним рельєфом;
 • Для господарств з великим парком техніки, що потребує точні сигнали.

4Універсальний модем ProSteer RTK

Для отримання поправок на техніці необхідно використовувати модем, оснащений сім-картою з доступом до мобільного Інтернету (GPRS) та GPS-приймач, розблокований до рівня RTK.

На базі нашої компанії був розроблений універсальний модем ProSteer RTK для безперебійного отримання поправок. Він оснащений двома сім-картами, які автоматично будуть переключатися між собою в залежності від якості покриття.

В комплексі, використовуючи базову станцію TERSUS GeoBee та модем ProSteer RTK, Ви отримаєте гнучкий, універсальний, а головне – доступний за ціною інструмент для рішення повсякденних задач в полі з найвищою точністю.

Універсальний модем ProSteer RTK дозволить працювати вашому автопілоту в полі з найвищою точністю РТК до 2,5 см. Використання двох сім-карт забезпечить стійке отримання поправок, а вбудований протокол Wialon дозволить стежити за переміщеннями техніки прямо з офісу. Модем сумісний з більшістю навігаційних систем, з його допомогою можна створювати міжрядну прополку, посів за технологією No-Till, взагалі будь-які операції, що вимагають повторюваності з року в рік.

*GPS-приймач повинен бути розблокований до рівня RTK та мати модем в комплекті

изображение viber 2019 10 22 13 30 0012

Отримати детальну інформацію Ви можете звернувшись в компанію «АГ Простір»

+38/067/ 208 03 81
www.agprosteer.com

Зустрінемося в полях України!
Прочитано 1172 разів