Воскресенье, 15 Март 2020 10:42

Олег Дубина: Срібло на захисті здорового врожаю

Без имени 1Незвично тепла зима і практично відсутність опадів спричинили недостатній запас вологи в ґрунті. Це кидає нові виклики в боротьбі за збереження врожаю. В таких майже екстремальних умовах аграрії змушені робити все можливе, щоб оптимізувати затрати та отримати достойний врожай.


Які ж заходи мають бути застосовані для вирішення цієї проблеми?

Перш за все, підкормка азотними добривами (КАС)озимих по мерзлоталому ґрунту з додаванням препарату Лігногумат. Це забезпечить найкращий вихід рослини після цьогорічної несприятливої зими, а також краще засвоєння поживних речовин за рахунок швидкої мобілізації обмінних процесів. А значить, гарантує продуктивну закладку врожаю. Цей прийом також дозволить вам зменшити втрати азотних добрив, адже вони будуть інтенсивніше поглинатися рослиною. І бонусом ви отримуєте більш розгалужену кореневу систему за рахунок ростостимулюючих особливостей впливу фульвогумінового комплексу Лігногумату на озиму культуру.

На полях ми відпрацювали норми застосування від 0,5 л на га при зменшенні норми КАС 32 на 20-25% зі збереженням врожайності

Другий, але не менш важливий крок, – передпосівна обробка насінняярих культур. Саме вона закладає потужний фундамент майбутнього врожаю і вже давно стала абсолютною необхідністю аграрного процесу. Поєднання комплексу системи захисту насіння та системи живлення разом з препаратами Лігногумат та Зеребра Агро від компанії Родоніт дасть потужний заряд для вашого майбутнього врожаю. Ми провели багато дослідів, знайшовши досконалу формулу, яка поєднує ці два препарати і дає максимальний ефект при мінімальних затратах. Обидва продукти дуже добре зарекомендували себе і підтвердили свою ефективність у боротьбі зі стресами та хворобами рослин.

Буклет Зеребра Агро 6Ось як це поєднання працює на практиці. Фульвогуміновий комплекс препарату Лігногумат впливає на енергію проростання та швидкість росту рослини, а колоїдне срібло у складі Зеребра Агро підсилює фунгіцидну дію протруювачів і стимулює виробку ауксинів – фітогормонів росту. Це забезпечує інтенсивний ріст і захист від хвороб вже на ранніх етапах розвитку рослини.

Схема роботи цих препаратів добре вписується в більшість схем господарств, в тому числі вони сумісні з більшістю пестицидів.

Оптимальна схема обробки насіння зернових колосових: в бакову суміш разом з протруйником рекомендуємо вносити Зеребра Агро 0,1 л/т + Лігногумат БМ 0,5-0,75 л/т

Три ефекти від застосування Зеребра Агро + Лігногумат:

  • забезпечення проростання насіння в умовах посухи і дефіциту вологи;Буклет Зеребра Агро 7
  • підвищення енергії проростання, формування міцної кореневої системи, забезпечення ранніх та рівномірних сходів;
  • посилення природних захисних механізмів рослин проти захворювань, в тому числі, захист від септоріозу, бурої іржі, кореневої гнилі та інших хвороб, викликаних ґрунтовими патогенами.


Результати застосування Зеребра Агро та Лігногумат на площах ДП «Агрофірма «Байс-Агро» ТОВ «Агропосівна компанія» (2019 р.)Буклет Зеребра Агро 71

Для обробки насіння ячменю ярого, сорту Explorer, застосовували Зеребра Агро в нормі 0,1 л/т та Лігногумат 0,5 л/т, що дозволило досягти більш високої схожості та рівномірності сходів. В процесі проведення дослідів одразу було помітно навіть візуально, що у рослин більш активно розвинена коренева система, а значить і більша площа живлення. В кінцевому підсумку це позитивно позначилося на врожайності.

В цілому, приріст урожаю від застосування обробки насіння та 2 обробок по вегетації препаратами – Зеребра Агро та Лігногумат БМ склав 7,7% (базова врожайність 40,86 ц/га).

Гектарна вартість обробки насіння зернових колосових:гумат1

  • Зеребра Агро – 33 грн/га;
  • Лігногумат БМ – 24 грн/га.

333733 111Лігногумат – високоефективний безбаластний гуміновий препарат з високим вмістом фульвових кислот, стимулятор росту, антистресант. Представлений на ринку України вже понад 10 років. Його ефективність доведена не тільки багаторічними дослідами, але й практичним застосуванням на тисячах гектарів українських полів.

Зеребра Агро – унікальний стимулятор росту з бактерицидним та фунгіцидним ефектом на основі колоїдного срібла. Ця діюча речовина вперше в світі зареєстрована для рослинництва! Це єдиний на сьогодні препарат на ринку, який посилює дію фунгіцидів (за рахунок антисептичних властивостей срібла, яке працює і як контактний, і як системний фунгіцид) і стимулює проростання насінини, збільшуючи вироблення гетерогенних фітогормонів, зокрема, ауксинів.

БАЖАЮ ВАМ ДРУЖНІХ СХОДІВ, ЗДОРОВИХ РОСЛИН ТА ЩЕДРОГО ВРОЖАЮ!

Зверніть увагу! Пропозиція!

Спробуйте і переконайтеся: Спробуйте і переконайтеся: з Зеребра Агро ви оптимізуєте свої витрати на фунгіциди!

логоо1Олег Дубина

агроном, провідний експерт компанії «Родоніт»

067 384 57 80

067 402 44 14

www.rodonit.ua

Прочитано 846 разів