Понедельник, 02 Март 2020 11:38

Чому необхідно застосовувати регулятори росту рослин?

импт1Регулятори росту рослин – це природні або синтетичні речовини, які при винятково малих концентраціях у рослинах значно змінюють процеси їх життєдіяльності.

Коли рослина знаходиться в умовах стресу (посуха, спека, вітер, заморозки, фіто токсичність, пестицидне навантаження) вироблення своїх власних гормонів (цитокінінів, гіберелінів, ауксинів та ін.) сильно знижується. Це призводить до ослаблення рослини в цілому, роблячи її більш чутливою до впливу хвороб, шкідників та засвоюванню поживних речовин.

Регулятори росту рослин грають важливу роль у підвищенні врожайності сільськогосподарських культур, поліпшенні її якості. Досягається це за рахунок можливості управляти процесом росту і розвитку рослин, для того щоб повною мірою реалізувати їх життєвий потенціал.

Їх дія дуже багатогранна:

  • прискорюють проростання насіння;
  • стимулюють ріст кореневої системи та утворення пагонів;
  • знижують опадіння зав’язі;
  • викликають більш раннє і рясне цвітіння;
  • прискорюють вступ у фазу плодоношення;
  • підвищують стійкість до хвороб та несприятливих умов вирощування;
  • відновлюють рослини після стресів, пов’язаних із застосування гербіцидів (мають швидку дію на реабілітацію культури у короткий час.

При застосуванні регуляторів росту важливо дотримуватись зазначених доз, терміну та способів застосування.

Наукою доведено, що для нормального розвитку рослинного організму важливе застосування регуляторів росту рослин з мікроелементами, які є невід’ємною частиною сучасних технологій, особливо при впровадженні нових високопродуктивних сортів та гібридів, які потребують збалансованого рівня живлення.

imt2Виробник ПП «ВКФ«Імпторгсервіс»

Відділ продажів:
моб. 067 633-97-87, 067-633-62-88

imptorgservis@ukr.net

www.imptorgservis.uaprom.net

Прочитано 518 разів