Понедельник, 30 Март 2020 09:21

Важлива інформація для аграріїв!

20200205 180616Ми першими на ринку почали виробляти ротаційні борони МРН-3,6,9,12 метрів. Першими зіткнулися з технічними недоліками (надійність та вага). Та першими, враховуючи відгуки та побажання наших товаришів-фермерів, ліквідували їх.
Тепер, наша борона є кращою на ринку,не маючи жодної вагомої претензії.

111
Тож, знаходячись на крок попереду від наших конкурентів, ми чітко розуміємо проблеми, з якими зіткнеться господарство, взявши борону інших виробників:

  • Вихід в роторі (сонечко) з ладу підшипників кулькових, які не витримують осьового та радіального навантаження при найменшому «вилянню» трактора з бороною. В той час, як ми використовуємо конічний обслуговуючий підшипник, який з цим навантаженням справляється на відмінно.
  • Зуб борони (що є найважливішою його частиною). Він або культивує посіви (бо є занадто товстим, так як спаяний з двох частин), або не виконує свою роботу (бо не має форми лопатки, так як вирізаний на плазмі, або використовується невідповідна сталь). Наш зуб литий. Кращої форми та твердості сплаву до зламів та зносу.
  • Цільно-лите сонечко. Навіть без коментарів, вони неремонтнопридатні.
  • Використання втулки, що призводить до розбовтування маятника. На нашій бороні встановлено три підшипники на осі гойдання. Це дає змогу працювати ротором без розбовтаності (під кутом 90 градусів).
  • Недостатня товщина металу маятника. В той час, як в нас вона становить 16 мм, що дає змогу перешкоджати загинанню маятника при зіткненні з буграми та камінням.112
  • Завелика довжина маятника, що не дає змогу повторювати нерівності поля. Коли в нашої борони зміщений маятник відносно центра, що сприяє точному відпрацюванню рельєфу.

Це далеко не весь перелік недоліків інших виробників, що призводить до здешевлення ціни на їхню техніку (відносно нашої), але це ж призводить до виникнення наступних проблем: простої на ремонтні роботи, додаткові затрати, втрата дорогоцінного часу в агротехнічних строках.

Для всіх нас є вкрай важливою не тільки ціна, але й якість. Ми Вам пропонуємо борону з ВИСОКОЮ якістю за відповідну цій якості ціну!

Техніка входить до програми державної компенсації (25%)!

І це не останні переваги співпраці з нами!

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном:

(050) 320-19-24 – Олександр Олександрович
agroexpertplus@gmail.com
www.agro-expert.com.ua

ТОВ «ТД АГРОЕКСПЕРТДНІПРО ПЛЮС» м. Дніпро

ТОВ «Пальміра Дніпро»

Image 1Запрошуємо Вас відвідати наш виставковий майданчик за адресою:
м. Дніпро, Донецьке шосе, 174, де Ви можете побачити та придбати велику кількість відремонтованої з гарантією б/в сільськогосподарської техніки світових брендів.

 
Прочитано 693 разів