Понедельник, 03 Февраль 2020 13:52

АБК – технологія високих та якісних урожаїв майже при будь-якій погоді

podsolnuh jason VbOIIZXsc3jІнтенсивна технологія вирощування с.г. культур передбачає отримання високої врожайності з урахуванням грунтових та кліматичних умов з урахуванням вмісту поживних речовин в грунті та їх виносу з більшим коефіцієнтом засвоєння.

Потенційна врожайність сучасних сортів зернових і навіть рису близько 150 ц/га. Ефективне поєднання досягнень науки в галузі агрохімії, нанотехнології та мікробіології, висока чистота добрив та їх збалансований склад, підбір добрив на підставі ґрунтової та рослинної діагностики для кожного конкретного поля та господарства дозволяє сьогодні за допомогою зберігаючої пофракційної технології калібрування насіння та передовій агротехніці отримувати врожайність зернових 100-150 ц/га, сої 55-100 ц/га. Це вже сучасна реальність, за якою стоїть кропітка праця вченого і селянина. Сучасні знаряддя агротехніки для заощадження та накопичення вологи, а також для боротьби з бур’янами нехімічним способом – борона-мотика ротаційна майже завжди, а особливо в стресових умовах (засуха, заморозки) – просто незамінні.

Можливості сьогоднішньої удосконаленої АБК технології системи живлення та захисту від шкодочинних організмів, це суттєве – від 40 до 60% і більше підвищення врожайності, якості товарного та насіннєвого продукту без хімічного засилля та з меншою собівартістю.

АгроБіоКомплексна (далі АБК) технологія, – це найсучасніші екологічні препарати для обробки насіння, стартове внесення рідких легкозасвоюваних макродобрив на насіннєве ложе, обприскування по листу для збалансованого з розширеним асортиментом препаратами із захисним ефектом проти грибкових, бактеріальних та вірусних хвороб. Це і щадні технології сортування та калібрування насіння, – кращі в світі, в чому можна дуже швидко переконатися не тільки у наших партнерів по всьому світу, але й на ваших полях та насіннєвому матеріалі.

Наші АБК технології, розроблені провідними вченими десятків інститутів та апробовані практиками в різних кліматичних умовах, показують результати не тільки при сильному агрофоні, а навіть і без добрив, тому що пропонують і покращену сівозміну, і перетворення рослинних залишків попередника в легкозасвоюване добриво та гумус, але наявні в ґрунті, а також ті, що вносяться, мінеральні та органічні добрива матимуть більший коефіцієнт використання їх рослинами. Після збору врожаю ґрунт буде мати більшу біоактивність, ніж до посіву культур, що позитивно позначиться при посіві наступних культур, тому що в ґрунті буде більше бактерій – азотфіксаторів, фосформобілізаторів та ін.

Ми вже можемо спостерігати та управляти врожаєм за допомогою супутників, що економічно доцільно на площах від 700 га. Підвищити рентабельність виробництва дозволить розширення асортименту культур, сортів та гібридів, пропозиції щодо їх переробки та реалізації готової продукції.

26 ц соя после 42 ц рапса летом с АБК никто не ожидалФото №1

Ми готові ділитися досвідом, як підвищити культуру землеробства та як застосовувати фітосанітарний моніторинг, поділимося досвідом підбору техніки по внесенню стартових рідких добрив, а також досвідом вологозбереження.

Але головне – це окупність коштів, велика надбавка та прибуток з кожного гектара і одиниці реалізованої продукції, а також гарантія їх отримання майже при будь-якій погоді! Результати, досягнуті нами завдяки елементам АБК технології, можна побачити на наших сайтах.

Витрати на гектар можуть бути від 50 грн з десятикратною окупністю, а можуть бути і більше, наскільки дозволять погода та можливості, до отримання з гектара 65 тисяч грн, чого явно ніхто не очікував в херсонських степах України, як на фото 1 (хто скаже як – отримає гектарну дозу АБК як на цьому фото для демоділянки).
12 июля 2019 60 и болнн ц с 1 га

Фото №2

На фото 2: врожайність насіння соняшнику 6 т/га, що вже не рідкість. Фруктові дерева і овочі можуть давати більше врожаю, втрачати менше, при зменшенні жорстких хімічних засобів захисту. Вибір одного або декількох елементів АБК технології – шлях і до підвищеного і до якісного врожаю, і до поліпшення родючості грунту вже
з першого кроку.
28 мая такой ячмень в Херсонских степях таки дал 58 ц с га

Фото №3

Автор АБК В.П. Притуляк,
 
експерти к.с.-г.н. Леонтюк І.Б. та д.с.-х.н. С.М. Крамарьов

067-404-63-99 097-386-08-50 097-900-00-65

www.agrovio.com.ua
vpagro51@gmail.com

Прочитано 859 разів