Понедельник, 03 Февраль 2020 11:53

Вдалий вибір в складні часи

юг агролидер златиборНі для кого не секрет, що цього року в нашій країні специфічні погодні умови.
В наслідок цього ми маємо недостачу вологи, що впливає на врожай озимих культур. За даними Мінагрополітики, станом на кінець грудня в Україні через засуху не зійшло 14% посівів озимих культур.

Найбільше площ у Одеській, Миколаївській, Кіровоградській областях. Із 501 тис. га посівів озимої пшениці на Одещині сходження сільгоспвиробники отримали лише на 254 тис. га (50,7%). З урахуванням такої ситуації ми можемо припустити, що так чи інакше сільгоспвиробникам знадобляться альтернативні культури для пересіву озимих. Компанія ЮГ Агролідер готова прийти на допомогу сільгоспвиробникам і надати їм якісний посівний матеріал насіння соняшнику. В зв’язку зі збільшенням посівної площі ділянок гібридизації ми готові надати підтримку нашим клієнтам. В цей непростий для всіх рік дуже вдалим вибором будуть такі гібриди як НСХ 6045 та Златибор. Розумний вибір для тих, хто хоче отримати гібрид стійкий до вовчку та стійкий до засухи й полягання. В минулому році Златибор зарекомендував себе на товарних посівах по всій території України як альтернатива використання технології Clearfield завдяки своїй стійкості до A-G+ рас вовчку. Слід відмітити, що Златибор за результатами минулої посівної кампанії, витримав вовчок і не дав можливості сумніватися в якості продукції компанії ЮГ Агролідер. Також Златибор має найвищого рівня стійкість до домінуючих таких хвороб, як фомопсис, біла гниль та іржа. Перевага посіву озимих, з точки зору сівозміни при відмові від євролайтнінгу, для всіх очевидна. НС Х 6045 цікавий своєю стійкістю до вовчку (A-G+) та стійкістю до гербіцидів імідозалінової групи (1,2 л/га). Має високий вміст олії та максимальну стійкість до перноспорозу. Його можна використовувати як при класичній технології, так і під технологію Clearfield. Таким чином, ми маємо змогу контролювати вовчок навіть при його мутації. Для тих клієнтів, в яких в свій час фаворитом гібриду нашої лінійки був НС Таурус, є можливість спробувати гібрид ще з більшими показниками посухостійкості та врожайності. Також для сільгоспвиробників, які мали досвід сіяти наші гібриди, не буде секретом те, що гібриди компанії ЮГ Агролідер можуть показати гідний результат на ряду з усіма існуючими виробниками.

IMG 1960 e1570015655183
Як висновок можемо сказати те, що сільгоспвиробники можуть бути впевнені в тому, що ми зможемо підтримати їх в цей непростий час та надати їм якісний посівний матеріал сербської селекції від компанії ЮГ Агролідер.

Ми щиро вдячні всім клієнтам, які обирають нашу продукцію.
Компанія ЮГ Агролідер цінує довіру сільгоспвиробників
і надалі буде тримати заданий рівень. 

Прочитано 613 разів