Понедельник, 02 Декабрь 2019 10:59

За найвищими стандартами

e72b29b7644b31655779397b59226101Вітчизняний виробник сільгосптехніки «Хартехпром-97» (м. Харків, ТМ Слобода) за підсумками року отримав Диплом переможця в рейтингу «Сумлінні платники податків-2018»

В Україні сплачувати податки – річ, скажімо так, не дуже популярна. Однак, коли ми нарікаємо, що «нам ще далеко до Заходу», то повинні усвідомлювати, що західна якість життя починається із дотримання елементарних соціальних обов’язків і стандартів. Зокрема, це підтвердив досвід харківської компанії «Хартехпром-97», котра здобула визнання в рейтингу «Сумлінні платники податків-2018».

– Я мрію про той час, коли в Україні платити податки буде престижно і цим будуть пишатися. Якщо це робитимуть більшість платників податків, то покращення торкнуться усіх галузей економіки і, відповідно, Диплом СПП сжатсоціальної сфери. І ми з часом зможемо досягти рівня якщо не Німеччини, то принаймні Польщі.

В конкурсі брали участь відомі світові та вітчизняні виробники, на яких працюють тисячі людей. І те, що ми стали переможцями, для мене особисто стало підтвердженням того, що ми на правильному шляху. Я радий, що відзначили наше прагнення до чистоти ведення бізнесу у всіх відношеннях. Ми розвиваємося, хоча й не маємо таких потужних фінансових ресурсів, як у західних виробників. Тим не менш, ми знайшли власну нішу на аграрному ринку України. З року свого заснування, наше підприємство є надійним партнером для українських фермерів і пропонує їм недорогу надійну техніку, яка не потребує складного обслуговування і не поступається за якістю роботи кращим іноземним аналогам. Окрім цього, у нас є постійний зворотній зв'язок із нашими клієнтами, і ми враховуємо усі їхні побажання щодо вдосконалення конструкції тієї чи іншої моделі. Це наші переваги, це наша репутація, яку ми здобували впродовж вже 23 років роботи на ринку, і найкраща подяка для нас – це відгуки наших покупців – наголошує директор Юрій Логвінов.

Фото статья 6

– Придбав причіпний дисковий лущильник ЛДП-6 виробництва «Хартехпром-97» (ТМ Слобода) і користуюсь ним вже третій рік. Зараз свою стару дискову борону і культиватор зовсім не використовую, всі операції по обробці ґрунту і весною, і восени виконую виключно цим агрегатом і зразу можна сіяти. У наших краях волога завжди в дефіциті, а завдяки використанню ЛДП-6 вона зберігається у ґрунті, а урожайність каже сама за себе: 55-60 ц/га пшениці, 50 ц/га ячменя і 35 ц/га соняшника. Усім рекомендую.

Фермер Уманець Сергій Миколайович, с. Гулянка, Окнянський р-н, Одеська обл.

– Користуюсь універсальним культиватором КПС-8МРП «Слобода» виготовленим ПФ «Хартехпром-97» вже не перший рік для передпосівної підготовки. Цього року замовив дисковий агрегат ЛДП-6 з переднім котком-подрібнювачем цього ж виробника. Ніякої «гребінки» і забивання, навіть при великій кількості пожнивних решток, дуже економічно (десь 3-3,5 л/га) і якісно працює. Оброблені ним поля, навіть після збирання кукурудзи і соняшнику, не потребують додаткових операцій для підготовки передпосівного ложа, якісна мульча дозволяє зберегти вологу. Можливо буду продавати культиватор, тому що наші потреби може виконувати лущильник ЛДП-6.

Директор ТОВ «Агротрадиція» Верета Андрій Михайлович, с. Глибоке, Харківський р-н, Харківська обл.

Приватна фірма «Хартехпром-97» – підприємство відносно невелике і займається виготовленням широкого спектру сільгоспагрегатів: дискові борони, лущильники, культиватори, глибокорозпушувачі зубові борони тощо. Весь модельний ряд включений до Переліку техніки і обладнання для АПК, вартість якого частково компенсується за рахунок державного бюджету. На жаль, ця вкрай важлива програма скоріш за все не буде передбачена в наступному році, тому у Вас ще є шанс скористатися можливістю отримати компенсацію, придбавши необхідну техніку вже сьогодні.

Із самого початку своєї роботи – ще в 1996 році – компанія пішла шляхом максимальної орієнтованості на потреби вітчизняних аграріїв із забезпечення ефективною ґрунтообробною технікою вітчизняного виробництва.

Економічність, енергоефективність та якісна обробка ґрунту із збереженням дефіцитної вологи – ось основні задачі, які виконує техніка під торговельною маркою Слобода.

Зокрема, це стосується таких популярних на ринку агрегатів як дискові лущильники на пружинних стійках ЛДП та серія важких дискових агрегатів на гумових еластомірах ЛДТ.

Лущильники ЛДП із шириною захвату від 3 до 10 м, оптимально підходять для лущення стерні та передпосівного обробітку ґрунту, стимулюючи проростання падалиці, подрібнюючи та перемішуючи пожнивні рештки і формуючи рівний посівний горизонт. При цьому агрегат здатен провадити обробіток ґрунту, на швидкості до 18 км/год. З витратою палива від 2 л/га, що забезпечує його високу економічність і продуктивність.

Важкий дисковий лущильник ЛДТ, спроможний здійснювати як передпосівний, так і основний обробіток ґрунту на глибину до 15 см. При цьому кріплення стійок із гумовими еластомірними амортизаторами гарантує бокову стійкість робочих органів навіть за найважчих умов роботи.

Агрегати ЛДП і ЛДТ можуть бути укомплектовані передніми ріжучими котками для попереднього подрібнювання рослинних залишків.

Техніка виробництва ПФ «Хартехпром-97» працює не тільки на полях України, а і в Молдові, Литві, Болгарії, Румунії і Польші.

Так чи інакше український бізнес поступово інтегрується до загальноєвропейського ринку. І серед конкурентних переваг на ньому цінується не лише висока якість продукції, яка є справою наживною, але й те, чого не купити ні за які гроші – це репутація. Жоден серйозний європейський партнер не матиме діла зі злісним неплатником податків чи порушником соціальних норм. Тому починати розвивати ці супутні напрямки діяльності бізнесу потрібно вже сьогодні.

Іван Бойко

хартехпром 97 пф техника1 1

Прочитано 768 разів