Понедельник, 02 Декабрь 2019 10:12

Соняшник від ПрАТ «Селена» – найкращий вибір цього сезону

30232 2 9.800x800Найдорожчі варіанти породжують найбільші очікування, але можуть призвести і до найбільших збитків. Для тих, хто вміє рахувати гроші, і при цьому розраховує на високу якість, приватне акціонере товариство «Селена» пропонує новий сучасний гібрид соняшнику АРЦИЗ – високоврожайний, високоадаптивний, трилінійний гібрид інтенсивного типу, олійного напряму використання, стійкий до гербіцидів групи сульфонілсечовини.

Цей трилінійний гібрид забезпечує майже вдвічі вищу врожайність насіння на ділянках гібридизації у порівнянні із простими гібридами. Середньоранній, з вегетаційним періодом 110–112 днів. Потенційна врожайність – 3,8–4,3 т/га, олійність – від 51%, лушпинність – 21–24%, збір олії – 1,5–2,1 т/га. Гібрид соняшнику АРЦИЗ високотехнологічний, з рівномірним дружнім цвітінням і визріванням, слабо осипається при перестої, посухостійкий, пластичний. Стійкий до вовчка (раси А, B, C, D, Е) та несправжньої борошнистої роси (раса 730).

Для тих, хто вірить (і недаремно вірить!) в генетично стійкі до вовчка гібриди соняшнику і прислухається до рекомендацій науковців використовувати в посіві принаймні 50% соняшнику класичної селекції, ПрАТ «Селена» радо пропонує високоякісне насіння перевіреного часом гібриду – ВІВАТ.

Це простий гібрид, досить ранній – вегетаційний період становить 105–108 днів. Характеризується високою енергією початкового росту. Беззаперечною перевагою є вирівняність по терміну цвітіння та дозрівання. Олійність становить 50–52%, маса 1000 насінин – 60–70 грамів. Віват має генетичну стійкість до вовчка рас A–G, толерантність до несправжньої борошняної роси – раса 730.

При придбанні насіння у ПрАТ «Селена»

Ви отримуєте ряд переваг:

1. насіння від селекціонера, безпосередня консультативна допомога при вирощуванні;

2. характеризується адаптивністю до різних умов вирощування; виробляється під ретельним контролем селекціонерів на всіх етапах розвитку;

3. насіння обробляється на сучасному насіннєочисному обладнанні фірм Cimbria;

4. насіння має необхідні дозвільні документи та реалізується досвідченими менеджерами, що виключає будь-які проблеми із документальним оформленням.

Також нагадуємо, що при придбанні насіння до кінця 2019 року ще є можливість скористатися програмами часткової компенсації вартості придбаного насіння державою. Поспішайте!

Остання мода на ринку насіння соняшнику – це гібриди, стійкі до гербіцидів, перш за все, через поширення в Україні вовчка. Різноманіття пропозицій на ринку вражає, але з огляду на зростаючі ціни на агрохімію і супутні ризики, пов’язані з якістю гербіцидів, вибір треба робити дуже помірковано.

Заявки щодо придбання насіння приймаються за адресою:

ПрАТ «Селена» – м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3

тел.: (0482) 37 23 81, 050 490 45 61, 050 391 20 20

selena-odessa@ukr.net.

Прочитано 595 разів