Среда, 16 Октябрь 2019 15:16

Кормоагрегати АКГСМ «Мрія», які перевищили зарубіжні аналоги

002Директор Наукового центру АІНУ, д.ф., к. с.-г. н, академік АІНУ – Соляник М. Б. Доцент кафедри генетики та розведення ХДАУ к. с.-г. н. – Кушнеренко В. Г.

29.05.2019 р. у м. Варшава (Польща) відбулася Міжнародна виставка «Експорт-експо», де обладнання України – кормоагрегати «Мрія» одержали вищу нагороду – кубок та премію за унікальність розробки, високу ефективність та надійність у тваринницькій галузі. По своїм технічним характеристикам та економічним показникам обладнання перевищило зарубіжні аналоги.

Агрегати змінили структуру корму, підвищивши його енергетичну цінність. На його основі удосконалили і впровадили в життя технологію відгодівлі свиней, телят, ВРХ зволоженою ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с) із суміші зернових культур, яку обслуговують 17 років понад 8700 кормоагрегатів, 19 модифікацій (220-380 в), продуктивністю від 45 кг/годину до 3000 кг/годину в індивідуальних, малих, середніх фермерських господарствах, відгодівельних комплексах ближнього та далекого зарубіжжя України, Росії, Данії, Сербії, Польщі, Казахстана, В’єтнама та інших держав, ця технологію відгодівлі забезпечила широку дорогу малому та середньому бізнесу.

Кормоагрегати готують збагачений протеїном та амінокислотами, особливої молекулярної структури, ферментований корм, який має протибактеріальні властивості та легко засвоюється кишковим трактом. Ця технологія є однією з найбільш економічною, енергозберігаючою, противірусною та маловитратною у світі. Кормоагрегати «Мрія» не мають світових аналогів і виконують одночасно п’ять технологічних операцій на одному електродвигуні, без дорогих циклонів.

Окупність кормоагрегатів серії АКГСМ «Мрія» від 10 до 30 днів. Гарантія 1 рік. Кормоагрегати
працюють 10 років до капремонту.

002Це швидке повернення вкладених коштів, де прибуток перевищує витрати в 2,5-3,0 рази. Одним із основних показників технології є економія зернових в 1,3-1,5 раза, проти інших технологій, електроенергії до 50%, збільшення середньодобових приростів до 30-40%, зменшення виділення гною до 40-44%, а це поліпшення екології та зменшення ризику захворювань. З 2002 р. по 2019 р., за 17 років роботи відгодівлі свиней за цією технологією в 8700 фермерських господарствах не було зафіксовано жодного випадку вірусного захворювання тварин, в т. ч АЧС (з урахуванням виконання Інструкції по профілактиці та боротьбі з АЧС від 07.03.2017 р. №111), вважаємо що це не випадковість.

Аналогічна технологія успішно працює в Німеччині – до 70%, Франції, Голландії – до 60%, Фінляндії, Ірландії до 90%, інших державах до 50%, тому що є однією з найекономічніших технологій світу. Відмічено значне зниження захворювань АЧС. З цією технологією Європа опереджає нас.

Особливо успішним є використання ферментованих кормів (ф.г.к.с.), які готують кормоагрегати АКГСМ «Мрія» в маточниках при відгодівлі поросят і телят. Ферментовані корми поросятам дають з семиденного віку, які готують на знежиреному молоці,або молочних відвійках, а з 20-денного віку – на воді. Вага поросят в двохмісячному віці досягає 21-23 кг. Добавка до основних грубих кормів 30-40% (ф.г.к.с.) при відгодівлі телят збільшує ж.в. на 16%, а ВРХ підвищує надої до 20%, збільшуючи жирність молока, що важливо при приготуванні сирів.

Агрегати малогабаритні, займають площу від 0,5 до 2,5 м2, встановлюються безпосередньо на фермі, що значно скорочує транспортні витрати, подрібнюють ціле зерно (будь-якої зерносуміші) під потрібну фіксовану фракцію:0,5÷1,4 мм для свиней; 0,8÷2,0 мм для телят і ВРХ, яка сприятливо сприймається шлунково-кишковим трактом, обслуговуються однією людиною.

Технологія науково обґрунтована, практично підтверджена і працює з 2002 року та рекомендована фермерським господарствам України. Маючи таке обладнання, треба сміливіше втілювати свої мрії в життя, а не пасти задніх, бо відстанемо від Європи назавжди.

При купівлі агрегату надається інструкція з експлуатації, технологія відгодівлі, рекомендації по кормам для різновікових груп. Перехід на ферментовані корми забезпечить фермерським господарствам гарантований прибуток.

Акція -10% знижка на унікальне обладнання для тваринників
Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»: Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52

т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01; (050) 848-50-68; (098) 346-35-22
e-mail: 8mriya@gmail.com 
www.agrokorm.info
agrokorm.com.ua

Прочитано 669 разів