Понедельник, 28 Октябрь 2019 10:47

Насіння соняшнику від прат «Селена» – на будь-який смак!

6212029319 3f46553933 oЯкщо задатися питанням, яка сільськогосподарська культура асоціюється із Україною, одним з перших спаде на думку соняшник. Недарма Україна вже багато років впевнено обіймає перше місця у виробництві та постачанні на зовнішні ринки насіння соняшнику та соняшникової олії. Однак українська селекція ставить перед собою нові амбітні завдання – довести, що гібриди української селекції гідні займати значні площі в посіві.

Якщо задатися питанням, яка сільськогосподарська культура асоціюється із Україною, одним з перших спаде на думку соняшник. Недарма Україна вже багато років впевнено обіймає перше місця у виробництві та постачанні на зовнішні ринки насіння соняшнику та соняшникової олії. Однак українська селекція ставить перед собою нові амбітні завдання – довести, що гібриди української селекції гідні займати значні площі в посіві.

Гібриди української селекції за багатьма показниками не поступаються іноземним, однак їм часто дорікають за відсутність стійкості до гербіцидів. Цього року Приватне акціонере товариство «Селена» готове відповісти на цей запит ринку, пропонуючи 

АРЦИЗ – високоурожайний, високоадаптивний, трилінійний гібрид інтенсивного типу, олійного напряму використання, стійкий до гербіцидів групи сульфонілсечовини.

Цей трьохлінійний гібрид забезпечує майже вдвічі вищу врожайність насіння на ділянках гібридизації у порівнянні із простими гібридами. Середньоранній, з вегетаційним періодом 110-112 днів. Потенційна урожайність – 3,8-4,3 т/га, олійність – від 51%, лушпинність – 21-24%, збір олії – 1,5-2,1 т/га. Високотехнологічний, з рівномірним дружним цвітінням та визріванням, слабо осипається при перестої, посухостійкий, пластичний. Стійкий до вовчка (раси А, B, C, D, Е) та несправжньої борошнистої роси (раса 730).

А для тих, хто прислухається до рекомендацій науковців використовувати в посіві принаймні 50% соняшнику класичної селекції, ПрАТ «Селена» радо пропонує високоякісне насіння перевіреного часом гібриду – Віват.

Це простий гібрид, ранній – вегетаційний період становить 105-108 днів. Характеризується високою енергією початкового росту. Беззаперечною перевагою є вирівняність по терміну цвітіння та дозрівання. Олійність становить 50-52%, маса 1000 насіннин – 60-70 грамів. Віват має генетичну стійкість до вовчка рас A–G, толерантність до несправжньої борошняної роси – раса 730.

При придбанні насіння у ПрАТ «Селена»

Ви отримуєте ряд переваг:

1. насіння від селекціонера, безпосередня консультативна допомога при вирощуванні;

2. характеризується адаптивністю до різних умов вирощування; виробляється під ретельним контролем селекціонерів на всіх етапах розвитку;

3. насіння обробляється на сучасному насіннєочисному обладнанні фірм Cimbria;

4. насіння має необхідні дозвільні документи та реалізується досвідченими менеджерами, що виключає будь-які проблеми із документальним оформленням.

Заявки щодо придбання насіння приймаються за адресою:

ПрАТ «Селена» – м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3.

Тел.: (0482) 37 23 81, 050 490 45 61, 050 391 20206

selena-odessa@ukr.net.

Також нагадуємо, що при придбанні насіння до кінця 2019 року ще є можливість скористатися програмами часткової компенсації вартості придбаного насіння державою.
Поспішайте!
Прочитано 1046 разів