Воскресенье, 01 Декабрь 2019 10:28

Селекта на Вінниччині

Общая Селекта Сидс дрон 2Чи можливо отримати максимальні врожаї та прибутки навіть за несприятливих погодних умов? Який гібрид кукурудзи є найкращим саме для Вінниччини? Чи можуть гібриди української селекції конкурувати з іноземними «колегами»? Відповіді на всі ці питання були віднайдені на Дні поля Agro Plus 2019, що відбувся 29 серпня в селі Сальник, Калинівського району, Вінницької області, в якому брала участь компанія «Селекта».

Слід зазначити, що компанія працює на ринку України вже понад 20 років і основною її спеціалізацією є створення сучасних посухостійких високоврожайних гібридів зі швидким стартовим ростом, холодостійкістю, швидкою вологовіддачею зерном при дозріванні та стійкістю до хвороб.

Вся лінійка гібридів, представлених на Дні поля Agro Plus 2019 (а це ФАО від 220 до 320), характеризується посухостійкістю, пластичністю до виробничих умов та високим потенціалом урожайності.

Новинками цього року є гібриди Орлан (ФАО 260), Сигирия (ФАО 260) і Форвард (ФАО 280), які стали яскравими представниками преміальної торгової марки SelektaSeeds™. Ці гібриди добре відзиваються на умови вирощування, і кожен з цих гібридів по-своєму унікальний.

Так, гібрид кукурудзи Орлан (ФАО 260) вирізняється одночасним поєднанням високої посухостійкості та холодостійкості, гібрид кукурудзи Сигирия (ФАО 260) характеризується підвищеною холодостійкістю та націлений на північ України, а родзинкою гібриду кукурудзи Форвард (ФАО 280) є високий потенціал урожайності за сприятливих умов вирощування.

Новинки компанії доповнили наявну лінійку гібридів SelektaSeeds™, а саме: гібриди кукурудзи Кредо (ФАО 260), Серенада (ФАО 280) та Легенда (ФАО 290). Усі ці гібриди характеризуються досить швидким стартовим ростом на початкових етапах вегетації, мають досить добру холодостійкість. Рекомендовані для вирощування в центральних регіонах України, де ця проблема досить актуальна. Особливу увагу слід приділити гібриду Кредо, який завдяки еректоїдному розміщенню його листків можна загущувати до 80-100 тис. рослин/га та отримувати врожайність кукурудзи на рівні 120-140 ц/га з вологістю зерна на момент збирання на рівні 16-18% (усереднені дані по Київській, Черкаській та Сумській областях).

У портфоліо компанії є також середньоранні гібриди кукурудзи, що більш орієнтовані на центральні та північні регіони – Корунд (ФАО 220), Зернослав (ФАО 230) і Ладога (ФАО 240), які характеризуються інтенсивним темпом зростання та швидкою віддачею вологи зерном під час дозрівання.

Враженнями про продукцію компанії діляться безпосередні учасники Дня поля Agro Plus 2019 Сергій Мовчун (господар-одноосібник) та Володимир Савчук (ФГ «Агро ВМС»).

Так, Сергій Мовчун зазначає, що серед усього здобутку компанії «Селекта» він обрав гібрид кукурудзи Легенда (ФАО 290), врожайність якого торік становила 120 ц/га при вологості 22%. «З такими показниками врожайності та вологості зерна я отримав більший прибуток з одного гектара. Згоден, існує немало іноземних гібридів, які мають під час збирання аналогічну врожайність та вологість, проте трикратна різниця вартості насіннєвого матеріалу залишає їх у рейтингу пріоритетності далеко позаду».

Володимир Савчук вказує, що уже третій рік поспіль вирощує гібриди виключно селекції «Селекти», оскільки всі вони характеризуються високою врожайністю. Так, торік гібрид Легенда (ФАО 290) дав урожайність 160 ц/га, а гібрид Корунд (ФАО 220) станом на 29 серпня 2019 року мав вологість зерна на рівні 22% за прогнозованої врожайності на рівні 110 ц/га.

Придбати продукцію компанії можна, безпосередньо звернувшись до представників головного офісу компанії, а також до регіональних представників, перелік яких міститься на офіційному сайті «Селекти» та у каталозі компанії.

Не переплачуйте – обирайте українське!

Комерційний директор ТОВ НВКФ «Селекта»
Мельник Тарас Віталійович, 050-361-66-65
 www.selekta.com.ua

Прочитано 760 разів