Понедельник, 16 Сентябрь 2019 15:09

Agro Plus 2019 – майбутнє та розвиток аграрного сектору України!

DJI 0977Agro Plus 2019 – сучасний захід в агросекторі, який проводиться в абсолютно новому форматі – «Open Air». Завдяки цьому організатори та учасники мають можливість не тільки продемонструвати, а й протестувати представлену продукцію та обладнання безпосередньо під час заходу, отримати нові знання і обмінятися досвідом.

29 серпня 2019 року захід Agro Plus 2019 був проведений в селі Сальник Вінницької області, де зібрав лідерів аграрного сектора України. В рамках цього заходу відбулася презентація продукції та обладнання компаній: AGROKALINA, Landini, LStraktora, ВНІС, SELEKTA SEEDS, Ярило Добрива, Автотрейдинг Вінниця та Авто Світ Вінниця. Пройшла панельна дискусія між учасниками, журналістами та власниками провідних компаній-виробників, а також огляд демонстраційних ділянок посівів соняшнику та кукурудзи. Крім цього, представники ГК «ЯРИЛО» презентували нові технології живлення соняшнику та кукурудзи, а провідні спеціалісти TOВ «АГРОМАШ-КАЛИНА» провели повномасштабну демонстрацію роботи всієї лінійки продукції свого виробництва. На завершення Agro Plus 2019 відбувся розіграш призів серед учасників заходу та його урочисте закриття.

Засновниками заходу Agro Plus 2019 виступають чотири провідні компанії свого сегмента – ТОВ НВКФ «Селекта», ТОВ «Агромаш Калина», Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС) та ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ЯРИЛО», які зарекомендували себе не тільки як виробники високоякісної продукції, але й є яскравими представниками компаній вітчизняного аграрного сектора.

ТОВ НВКФ «Селекта» вже понад 20 років працює в галузі селекції та насінництва кукурудзи. Важливим досягненням компанії є розміщення як на території України, так і Республіки Білорусь, насаджень понад 20 видів гібридів кукурудзи різного ступеня дозрівання. Селекційні види, які були виведені фахівцями цієї компанії, відрізняються високою жаро-, посухостійкістю і високою резистентністю до видових хвороб. Ці переваги, а також висока врожайність вироблених видів насіння і виважена цінова політика роблять компанію ТОВ НВКФ «Селекта» безумовним лідером своєї галузі.

ТОВ «Агромаш Калина» спеціалізується на виробництві високоякісної сучасної ґрунтообробної та посівної техніки як для дрібних фермерських господарств, так і великих холдингів. Продукція цього підприємства дозволяє швидко і максимально ефективно обробляти посівні угіддя з високою продуктивністю. До того ж лояльна клієнтська політика цієї компанії забезпечує зручні та вигідні умови співпраці на постійній основі. Підприємство постійно освоює нові напрямки у виробництві техніки, підтвердженням чого може служити посівний комплекс «GALAXI», який не має аналогів серед вітчизняних виробників.

Всеукраїнський науковий інститут селекції (ВНІС), засновником якого є доктор біологічних наук Парій Федір Микитович, активно веде наукову роботу зі створення сортів і гібридів різних зернових культур і буряків. У своєму розпорядженні ВНІС має селекційні бази, потужний науковий потенціал та провідних фахівців в галузі селекції, що дає можливість створювати нові гібриди та сорти, які дають високоякісний і стабільний врожай.

ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ« ЯРИЛО» є лідером вітчизняного ринку за обсягами виробництва добрив для аграрного сектора. В основі виробництва – сучасні технології, високоякісні інгредієнти і сировина провідних фармацевтичних компаній зі всього світу. На підприємстві проводиться ретельний контроль як вхідної, так і виробленої продукції на кожному етапі виробництва. Висока якість і помірна ціна роблять добрива «ЯРИЛО» незамінним помічником в сільськогосподарській сфері.

Українське для України – це лозунг та головна місія заходу Agro Plus 2019, який орієнтований на розвиток вітчизняного аграрного сектора та має за основну мету продемонструвати високий рівень якості продукції, технологій та обладнання українських провідних компаній-виробників аграрного сегмента, ознайомити фермерів з цією продукцією та навчити їх максимально ефективно застосовувати новітні технології в своїй діяльності задля отримання високих урожаїв.

Організатором цього заходу виступила досить молода, але амбіційна, вітчизняна компанія ТОВ «Даніта». Основною метою роботи підприємства є створення надійної платформи для побудови взаємовигідних стосунків між виробниками сільськогосподарської продукції і тими компаніями, які надають послуги і ресурси, спрямовані на забезпечення більш прибуткового і легкого ведення сільгоспдіяльності. ТОВ «Даніта» спеціалізується на організації різних заходів сільськогосподарської сфери.

Прочитано 1742 разів