Понедельник, 16 Сентябрь 2019 13:52

Вовчок – не проблема!

IMG 1988Вовчок – бур’ян паразит, який вже понад сто років не дає спокою фермерам у всьому світі. На превеликий жаль, Україну не оминула ця біда. Але селекціонери всього світу не перестають розробляти нові методи боротьби з паразитом. На сьогоднішній день в світі офіційно існує вісім рас вовчку (A-H), але достовірно ніхто не може сказати точно скільки існує рас і підрас, адже раси мутують, тож одна і та ж раса в різних країнах може мати різні прикмети. Але з кожним роком з’являється все більше і більше ефективних методів боротьби з паразитом. Компанія «Юг Агролідер» не є виключенням і пропонує гібриди соняшнику сербської селекції від інституту NS Seme, які ефективно вирішують це питання. Наразі ми можемо запропонувати два методи боротьби: IMG 1957використання гібридів під технологію Clearfield, та генетично стійких до A-G рас вовчку гібридів соняшнику.

Під технологію Clearfield компанія «Юг Агролідер» пропонує наступні гібриди: НС Імісан, НС Таурус та цьогорічну новинку – НС-Х-6045, який також генетично стійкий до A-G рас вовчку.

Під класичну технологію ми пропонуємо стійкі до A-G рас вовчку гібриди: НС Х 195, НС Кнез та Златибор, який в цьому сезоні показав стійкість до вовчку на території України та порадував наших фермерів стабільним врожаєм.

Отже, при використанні гібридів соняшнику від компанії Юг Агролідер, вовчок – дійсно не проблема!
www.ug-agrolider.com.ua
Прочитано 564 разів