Понедельник, 02 Сентябрь 2019 14:22

День поля АгроЦентру  «Фаворит»

IMG 927923 серпня в селі Підгайці, що під Кропивницьким, пройшов День поля АгроЦентру «Фаворит». Цей захід було проведено вперше компанією, яка пропонує комплексний підхід до вирощування і захисту різних посівних культур. На початку року АгроЦентр «Фаворит», на запити численних клієнтів, запланував посіяти різні гібриди соняшнику, який вирощується за різними технологіями.

І ось 23 серпня, разом з партнерами та виробниками посівного матеріалу та техніки, було представлено демопосіви соняшнику, засоби захисту рослин та техніку заводу «Фаворит». Представляли демопосіви як українські виробники – ТД «Гермес», «Юг Агролідер», так і всесвітньовідомий «КОССАД СЕМАНС». Засоби захисту рослин – якісні продукти від компанії «АгроХімічні Технології».Щасливий переможець –  власник розкидача РДФ-1000

Також на День поля було представлено повний модельний ряд техніки Генерального партнера – віт­чизняного заводу-виробника посівної та землеобробної техніки «Фаворит». На відвідувачів чекали як модернізовані сівалки, борони, плуги, так і нова техніка – котки та культиватори з внесенням рідких добрив.

Технічним партнером Дня поля виступала «Агросеа» – дочірня компанія відомого виробника електроніки НПФ «Монада». У компанії «Агросеа» багаторічний досвід в об'єднанні сучасної електроніки для аграрія заради отримання вражаючого результату. Компанія представила системи контролю висіву пропашної групи.

Взагалі можна сказати, що день поля пройшов дуже насичено та корисно як для відвідувачів, так і для виробників. Фермери отримали хороший настрій, багато корисної інформації та головне – подарунки від компаній-учасників. «Юг Агролідер», ТОВ «Агросеа», «Агрохімічні Технології» та головний приз – розкидач РДФ-1000 від АК «Фаворит» поїхав в Бобринецький район щасливому переможцю!

Чекаємо і наступного року ще більш інформативний та цікавий захід в центральній Україні.

Прочитано 1140 разів