Понедельник, 02 Сентябрь 2019 13:24

Цінуйте те, що маєте! Органо-мінеральне добриво з пожнивних решток

СнимокТиповий підхід до рослинних решток в сільському господарстві часто зводиться до їхнього спалювання або розкладання з використанням азотних добрив. В обох випадках втрачається вуглець, значення якого неможливо переоцінити 
для живлення ґрунтової мікрофлори та енергозабезпечення всіх ґрунтових процесів.

Для відновлення родючості сільгоспугідь компанія «Родоніт» пропонує вам високорентабельну складову Технології «Три-Е» (екологічно, економічно, ефективно) – трансформацію рослинних решток із застосуванням препарату Ризобакт СП «Гуміфікатор».

Ця технологія, на відміну від усіх інших, є не просто розкладанням рослинних решток, – це тільки одна складова з її функцій.

Основна місія – закріплення в ґрунті вуглецю із залишків, що є поживним середовищем для ґрунтової мікрофлори та органо-мінерального добрива із рослинних решток для живлення наступної культури сівозміни. А це немало! В залежності від культури та маси залишків, – отримуєте 0,5-3,0 т/га органо-мінерального добрива в готовій для споживання рослинами формі (ціна добрива в середньому –180 у.о./т)

Технологія унікальна тим, що Ризобакт СП «Гуміфікатор» активізує природний процес розвитку ґрунтових грибних і бактеріальних мікроорганізмів, що здатні самоналаштовуватися на вид залишків, які мають лігнін та целюлозолітичну дію, фіксують атмосферний азот, акумулюють в ґрунті фосфор, калій, мікроелементи, амінокислоти і вітаміни.

Надходження в ґрунт до 2,5 т/га вуглецю забезпечує за період з осені до весни (5-6 міс.):

  • фіксацію азоту повітря в кількості 150-250 кг/га (еквівалентно по д.р. 450-750 кг/га аміачної селітри),
  • надходження у ґрунт 50-100 кг/га рухомого фосфору і 30-50 кг/га обмінного калію та інших макро – і мікроелементів в доступній для рослин формі.
В результаті застосування Ризобакту СП «Гуміфікатор»:
  • додатково отримуєте 0,5-3,0 т органо-мінерального добрива;
  • починається поступове оздоровлення ґрунту;
  • знижується ураження наступної культури сівозміни патогенами;
  • поступово відновлюється структура ґрунту та руйнуються плужні підошви;
  • знижується токсичний вплив жорстких ґрунтових гербіцидів;
  • поступово, з року в рік, підвищується врожайність наступних культур сівозміни;
  • економія азотних добрив (в середньому 250 грн/га).

Особливу увагу слід звернути на інтенсифікацію процесу азотфіксації в грунті після застосування Ризобакту СП «Гуміфікатор». Завдяки дії мікробіоти, що розмножилася, вміст азоту в грунті значно підвищується.

Норми застосування Ризобакт СП «Гуміфікатор»:

Без азотних добрив. При масі соломи злакових культур 3-4 т/га норма становить 1,5-2,0 л/га; при кількості соломи більше 4,0 т/га і для кукурудзи, соняшнику та інших високостеблових культур – 2,0-3,0 л/га. Оптимальна норма робочого розчину 200 л/га, в умовах посухи – 300-400 л/га.

РЕКОМЕНДУЄМО:

Якщо необхідно прискорити процес трансформації решток до Ризобакту СП «Гуміфікатору» додати препарат Міра РК – 0,5 л/га для живлення та інтенсивного розвитку і розповсюдження мікрофлори.

В умовах відсутності вологи до Ризобакту СП «Гуміфікатору» додати препарат Гідролип – 0,2 л/га для акумуляції вологи, та препарат Міра РК – 0,5 л/га для живлення та інтенсивного розвитку і розповсюдження мікрофлори.

Умови внесення:

Препарат вносять в вечірні-нічні години або у похмуру погоду.

Легко поєднується з усіма існуючими технологіями рослинництва, в тому числі з No-Till.

СПРОБУЙТЕ ТА ПОБАЧИТЕ САМІ!

Завдяки трансформації рослинних решток з біопрепаратом Ризобакт СП «Гуміфікатор» ви збережете кошти, підвищите врожайність та зробите крок до збереження довкілля для нащадків.
Картинка в статью 07.08

Прочитано 614 разів