Пятница, 16 Август 2019 15:24

У природи немає поганої погоди

image003Але й не враховувати зміни клімату – вже неможливо. Потрібно вирощувати, готувати – калібрувати, інокулювати з інкрустацією полісахаридами сильне насіння. А перед збиранням врожаю незамінна агротехнологічна операція – сеникація – вона ж посилює відтік пластичних речовин в зерно та плоди.

До посіву – деструкція-гуміфікація, перед збиранням сеникація і керування врожаєм впродовж сезону з допомогою кращих елементів агротехніки. Таким чином АБК об’єднує ключові ідеї та впровадження в одну, ще більш ефективну – ГАРАНТОВАНОГО ОТРИМАННЯ ВИСОКОГО ТА ЯКІСНОГО ВРОЖАЮ.

Там, де це вже вдалося впровадити в сезон озимих 2018-2019 рр., вдається і в 2019 – результати не лише гарні, вони гарантовані!

На сьогоднішній день АБК включає вже до 80 препаратів – універсальних, моно та спеціально підібраних для кожної агрокультури в залежності від регіону її вирощування та агрофону. Препарати АБК та рекомендації по їх застосуванню різні: прискорити перетворення рослинних решток попередника в добриво та ефективний гумус та заселити корисними мікроорганізмами насіння, пофракційне калібрування – створення сильного насіння, інокуляція та інкрустація насіннєвого матеріалу, застосування ефективних борін (особливо перевірених на практиці ротаційних) для збереження вологи та створення оптимальних умов для симбіозу ризосфери рослин з мікроорганізмами, кореневе (при краплинному зрошенні) і позакореневе підживлення та захист – як традиційними методами, так і за допомогою квадрокоптерів. Впливаючи на функціональний аналіз рослин, а також на підставі візуальної діагностики АБК дає змогу краще керувати врожаєм, використовуючи всі необхідні елементи агротехніки.

Неможливо в короткому тексті описати всі варіанти АгроБіоКомплексної технології. Вражаючі результати є і при універсальних підходах (що залишають місце для використання резервів). Соя з АБК на Волині – 47,7 ц/га, на Херсонщині при 32поливі з АБК – 55-65 ц/га (при біоврожаї до 120 – невичерпний резерв), зимуючого гороху 38 ц/га, ярого гороху 36 ц/га в Південних районах України без поливу, цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику та озимого ріпаку в 2018 році відповідно до 980, 145, 45 та 40 ц/га в центральних, західних та східних, але в ненайкращих умовах. А взагалі без основних добрив на Миколаївщині фермер зібрав після соняшнику лише з допомогою АБК по 45 ц/га озимої пшениці та ячменю. На Херсонщині додали ще й 100+110 кг/га основних добрив з АБК, (що об’єднує і має синергічний ефект), то озимий ячмінь, посіяний в сухий ґрунт без опадів восени 2018 р., який зійшов лише в лютому 2019 – з АБК удосконаленим показав 56 ц/га. Для порівняння – як на півдні Одещини, так і навіть в Дніпропетровській та інших областях – і 200, і 300-400 кг/га різних добрив давали значно менший (вдвічі і втричі) результат. Це – зміна клімату, отже потрібно змінювати і агротехнології.

Чим же відрізняються всі елементи та речовини в АБК? Тим, що вони або природні (регулятори росту, мікроорганізми), або ж хелатовані природними кислотами циклу Кребса, і ці сполуки вже споріднені з живими клітинами і апріорі не можуть наносити шкоду в рекомендованих дозах ні рослині, ні тварині, ні людині. І один лише хімічний елемент з АБК, наприклад, бор чи калій, – вони з активаторами з 10-11 наших хелатів-карбоксилатів в мікродозах (ефект каталізатора, відомий всім ще з підручників хімії 8 класу) і природними фітогормонами та амінокислотами може дати прибавку до 1 т/га і більше на різних культурах в різні відповідні фази росту та розвитку. Але з комплексним підходом – і препаратів, і агротехнічних заходів – всі прибавки стають як більші, так ігарантованіші.

Агротехнолог ТОВ «Високий врожай» 
автор АБК Притуляк В. П.
д. т. н. Сарибекова Ю. Г.
професор, д. х. н. Крамарьов С. М.
к. т. н. Фадєєв Л. В. 
директор асоціації бобових України Вареник М. П.
фермер Гуменюк С. П.

333

Фото 1, 2, 3. Культури з АБК станом на 09.08.2019 р. на полях:

Фото 1. Соя в Сумській обл. 2. Соняшник в Полтавській обл. 3. Ця кукурудза, як і соняшник та соя – і є мета, мрія та реальність кожного аграрія –з українськими технологіями і з українською селекцією. Та ще одна обробка необхідна всім – сенікація чотирма препаратами АБК-технології – для активації відтоку пластичних речовин в зерно! Всі можливі резерви потрібно реалізувати – інакше навіщо збільшувати площу та витрати на оренду?

Київ: 067-404-63-99, 097-386-08-50 Херсон: 050-318-80-16

Полтава: 097-900-00-65

Одеса: 098-755-76-38

https://agrovio.com.ua/

Прочитано 1111 разів