Вторник, 18 Июнь 2019 03:22

Хелатні добрива «Актив-HARVEST»

active1slideНезважаючи на ряд істотних недоліків, універсальні склади мікроелементів досі залишаються найбільш популярними для удобрення рослин. Застосування універсальних складів призводить до додаткових витрат коштів через недостатню засвоюваність рослинами та відсутність спеціалізації для конкретної культури. Наприклад, використання однакового мікродобрива на кукурудзі та пшениці — недоцільно, тому як кукурудза особливо вимоглива до цинку, а пшениця до міді.

Рослини отримують неповний набір необхідних мікроелементів, що позначається на вашому врожаї і доході.

Простим вирішенням усіх цих проблем є використання хелатних добрив на основі лігнінів, засвоюваність яких в чотири рази вище стандартних складів неорганічних сполук.

Хелатні добрива «Актив-HARVEST» – просте та ефективне рішення складних проблем

ТМ «Актив-HARVEST» створила лінійку моноелементних хелатних добрив для запобігання та усунення дефіциту бору, цинку, кальцію, марганцю, міді та молібдену. Використовуючи хелатні добрива, ви забезпечуєте свої рослини всіма необхідними мікроелементами, збільшуєте стійкість рослин до хвороб без ризику завдати шкоди врожаю.

Основними перевагами хелатних добрив є:

Збільшена ефективність мікродобрив і ступінь засвоюваності мікроелементів рослинами.

Безпека складу, що розпізнається рослинами як речовина близька до біологічних структур.

Наявність повного комплексу необхідних рослинам мікроелементів.

«Хелат» – речовина, молекула якої здатна утворювати кілька хімічних зв’язків з одним іоном металу, тобто створювати цикл з ним. Хелатуючий агент ніби захоплює метал в «клешню», і при контакті з рослиною мембрана клітини розпізнає цей комплекс як речовину, споріднене біологічним структурам, та далі іон металу засвоюється рослиною.

Хелатні добрива – запорука відмінного результату, отриманого вітчизняними аграріями

Завдяки інноваційному, унікальному складу, хелатні добрива вже встигли стати популярними серед найпрогресивніших фермерських господарств нашої країни. Пропонуємо вам відгуки постійних користувачів, які перевірили ефективність добрив ТМ «Актив-HARVEST» у справі.

ТОВ «Новий Шлях»(Хмельницька обл., с. Івашівка).Кукурудза:

«На ділянці кукурудзи, де були застосовані мікродобрива, спостерігався кращий розвиток кореневої системи і збільшення діаметра стебла, порівняно з необробленими рослинами. Як результат – урожайність з використання мікродобрив становила 106 ц/га, а без – 97 ц/га. У фазу 5 листків вносили: «Актив-HARVEST Макро» – 1,0 л/га, «Актив-HARVEST Прайм» – 0,5 л/га та «Актив-HARVEST Цинк» – 0,7 л/га».

АФ «Агротіс» (Донецька обл., с. Богоявленське). Озима пшениця:

«Рослини, оброблені препаратами «Актив-HARVEST», сформували значно більшу надземну масу та кореневу систему, що безумовно збільшує врожайність та підвищує стійкість рослин до збудників хвороб. Було використано: «Актив-HARVEST Прайм» – 1,0 л/га, «Актив-HARVEST Макро» – 1,0 л/га та «Актив-HARVEST Аміно» – 0,65 л/га».

Дозування, кількість та співвідношення мікроелементів в мікродобривах «Актив-HARVEST»

Зауважимо, що важлива НЕ тільки кількість внесених мікроелементів на 1 га, які повинні бути близькі до фізіологічних потреб рослин, але і ступінь засвоюваності препаративних форм. На думку дослідників з інституту фізіології рослин і генетики, елементи живлення повинні бути як дозовані, так і виключають передозування, згідно з відомим Законом Лібіха. Коли мало добрив – малоефективно, а багато – шкідливо, на допомогу приходять рослинні аміно-, бурштинові та фульвові кислоти, що підсилюють обмінні процеси, допомагають засвоєнню макро- і мікроелементів та зменшують вплив патогенів на рослини. Як приклад, «Актив-HARVEST Аміно» має 120 г/л амінокислот, 22 г/л P2O5 та K2O, 80 г/л екстракту морських водоростей та бурштинову кислоту, що робить його унікальним продуктом на українському ринку.

Вже сьогодні ви можете оцінити ефективність хелатних добрив, які стануть запорукою вашого успіху!

«Актив-Харвест» – це висока якість за адекватну ціну!

Детальна інформація – 067 995 44 36, 044 537 31 20

Прочитано 1508 разів