Вторник, 21 Май 2019 14:07

Врожайність, якість, антистрес – аграрії україни рекомендують добрива гумісол

logotip poslednij2В аграрній справі гарантувати стовідсотковий успіх не можна – то природні сили втручаються, а то й державні. Ніколи не знаєш напевно, скільки доведеться вкласти в урожай і за скільки вдасться його продати. За таких умов без розумних рішень та без впровадження нових технологій дбайливий господар нормально працювати на землі вже не може. Він мусить прогнозувати, аналізувати й реагувати, щоб зберегти і навіть збільшити вихід сільгосппродукції, та при цьому суттєво скоротити витрати. Саме таким шляхом ідуть аграрії, які у своїх технологіях вирощування використовують гумінові препарати, що їх виробляє ТОВ «Агрофірма «Гермес». Дієвість цих препаратів доведена численними випробуваннями у науково-дослідних інститутах та схвалена аграріями.

Вироблені на основі вермикомпосту, добрива Гумісол містять корисну мікрофлору, макро- та мікролементи із вермикомпосту, вітаміни, фітогормони та широкий спектр антибіотиків мікробіологічного походження, а також додатково стимульовані мікроелементами під потреби 12 видів культур.

Компанія розробляє нові продукти, зокрема потужний стимулятор-коренеутворювач Гумікор, який застосовується для обробки насіння. Його дію на схожість та розвиток кореневої системи позитивно відзначають аграрії з різних куточків України.

Ми зібрали в цьому матеріалі відгуки користувачів добрив Гумісол, які не один рік працюють з цими добривами та власними словами розповідають про успіхи та переваги роботи з препаратами АФ «Гермес».

старый друг2Микола Миколайович Рак, «РОМ», Черкаська область

У 2017 році ми взяли по 80 ц/га пшениці продовольчого класу. Перше підживлення Гумісолом-плюс 01 Зернові завжди робимо в стадії кущення в баковій суміші з гербіцидом. Вносимо в нормі 1 л/га. А потім обов’язкова друга обробка в стадії виходу в трубку, а далі – вже за обставинами, якщо потрібно підтримати рослини, то робимо і третю обробку. Тобто в критичні фази розвитку – при переході від вегетативної до репродуктивної.

Три-чотири центнери прибавки врожайності з добривами Гумісол гарантовано. Це без лукавства. А то й більше. А ось кукурудза дала нам 100 ц/га при високому вмісті білка (по області середня врожайність у 2017-му році була 60 ц/га). Соя – до 42 ц/га. Для нашої зони це гарні показники. Ріпак в минулому році не дуже себе показав – 30 ц/га. Це ми не вгадали з гібридом, насіння підвело, але рання обробка Гумісолом все ж підтримала посіви на старті. Ми собі вже все довели – Гумісол працює.

Ігор Володимирович Шауерман, фермер, Дніпропетровська областьуспех с первого раза

Надбавка в чотири центнери на гектарі в дуже несприятливий рік мене приємно здивувала. Телефонують, правда, пропонують інші схожі препарати, дещо дешевші, але і норма витрати подвійна – літр на гектар. І в цьому відношенні добрива Гумісол більш економічні. По кишені і таким господарствам, як невелике наше. До того ж добрива Гумісол дозволяють знизити норму внесення карбаміду та інших мінеральних добрив.

Image 1 3Юрій Клавдійович Скрипник, керівник фермерського господарства «Колос» з Кіровоградщини

У 2018 році середня врожайність соняшнику по району була 29 центнерів, 
а в нашому господарстві вийшло близько 33 ц/га. Те ж і по кукурудзі – 76 центнерів на круг, а в «Колосі» – 94 центнери.

Якщо брати параметри ціна-якість, то добрива Гумісол – препарати з цілком прийнятною ціною. З розрахунку близько 81 гривні на гектар (вартість однієї позакореневої обробки у нормі 0,5 л/га) або 120 гривень на гектар (за збільшеної до 0,75 л/га норми за умов одноразового внесення) він відмінно виконує свою справу. Навіть якщо візьмемо мінімальну надбавку до врожаю, скажімо 5-7%, то це вже добре.

Я однозначно рекомендую Гумісол тим, хто ще в пошуку, бо вважаю цей препарат одним з кращих в Україні. Такий мій досвід. І якщо він когось зацікавив, то за професійними консультаціями раджу звертатися безпосередньо до виробників. Вони завжди на зв’язку

Сергій Васильович Перепьолкін, керуючий виробництвом «Торгового Дому «Соєвий вік»Напрямки різні

Пам’ятаю один рік, коли вдарили морози відразу після сходів ярого ячменю. 
На контролі залишилося відсотків десять посівів. А ось на ділянці з насінням, яке ми обробили Гумісолом, – відсотків 90-95 вижило.

Із застосуванням Гумісолу середня врожайність піднялася до 39,5 ц/га. Паралельно проводили ще тести з іншими препаратами. З одним з них домоглися 36 ц/га, з другим 35,4 ц/га. Тобто найкращий результат виявився на тих посівах, де було застосовано Гумісол-плюс виробництва «Агрофірми «Гермес».

Мені подобається, що ця компанія розвивається, працює в тісному контакті з наукою, пропонує нові розробки. Взагалі це перша українська компанія, препарати якої були сертифіковані для органічного землеробства. Це дуже важливо для господарств, що працюють в цьому напрямку. Знаю, що добрива Гумісол демонструють відмінні результати і в традиційному землеробстві.

Врожайність, якість, антистрес – аграрії україни рекомендують добрива гумісолДмитро Ілліч Грицик, Херсонська область

Якось, ще в 2010-му році, я зробив контроль на одному полі. Закупив добрива у шести-семи фірм, випробував, порахував, зробив вибір на користь добрив Гумісол і застосовую їх донині.

Бачу, що Гумісол практично зводить нанівець стресовий стан культури від застосування «хімії». У будь-якому разі я не спостерігав негативного впливу гербіцидів. Минає три-чотири дні – і Гумісол робить свою справу: рослина змінюється в кольорі, набуває насиченого, здорового забарвлення.

Якщо хазяїн контролює весь процес та технологію, то ефект він однозначно отримає. Сам перевіряв. Частину поля засіяв насінням, яке обробив Гумісолом, а невеличку ділянку залишив для контролю. В зиму оброблені рослини пішли з надбавкою двох-трьох корінців і стебел.

У важкий погодний рік я робив обробку посівів Гумісолом також восени. Приживлюваність стовідсоткова. Лист вийшов десь на півтора сантиметри ширше і вище. За моїми спостереженнями Гумісол додає до двох з половиною рядів зерен. Нехай це нижні ряди, але перерахуйте на гектари і все зрозумієте. Ми надбавку отримуємо на пшениці в різні роки від трьох до десяти центнерів.

Я ще помітив, що Гумісол дуже піднімає посухостійкість. Морозостійкість, до речі, теж. У важкі роки втрати можуть сягати майже 50%. Я ж, застосовуючи Гумісол, недобирав всього десь 6% від очікуваного врожаю.

Вже кілька років я нічого іншого не купую. Звичайно, є хороші імпортні препарати. Але цінова політика, самі розумієте... Серед наших вітчизняних виробників я дав перевагу тільки Агрофірмі «Гермес». У них гарна репутація і хороший продукт – можу сміливо рекомендувати колегам. Можете давати мій телефон, якщо у когось будуть питання, то поспілкуємося.

 Олександр Віталійович СІРИЙ, керівник фермерського господарства «Сова», Харківська областьоно того стоит

Використовуючи Гумісол, ми виграємо тричі – підживлюємо, захищаємо, стимулюємо рослини і, до того ж, заощаджуємо гроші. Зменшуємо норми внесення «хімії», яка дуже дорого коштує, і даємо рослині органічне харчування.

Гумісол як добриво, як стресовий адаптоген, як економічно вигідний природний органічний стимулятор росту рослин повинен стати до двору в будь-якому господарстві. Сам із Гумісолом давно працюю, і бачу, що багато агрономів навколо перейняли мій досвід.

Коли мені кажуть, що Гумісол не працює, то я не вірю. Значить, застосували його без розуму, просто механічно, грубо порушили технологію. Це не просто добриво – це живе добриво! А якщо думати не тільки про врожай, а й про здоров’я людей, то Гумісолу хвала ще й за те, що він знижує хімічне навантаження, роблячи продукт більш чистим. Ми обробляємо цим препаратом всі культури, які вирощуємо.

пора делать выборСергій Миколайович Голубєв, агрономом СП ТДВ «Південний колос», Миколаївська область

Добрива Гумісол ми взяли на постійне озброєння кілька років тому.

І що я можу сказати: Гумісол дає стійкість до посухи і збалансоване живлення. Відповідно, більше енергії йде на формування врожаю, продовжується термін вегетації та дозрівання.

Для середніх та великих господарств добриво Гумісол – знахідка. А що вже казати про невеликі – для яких Гумісол взагалі порятунок? Ціна у них доступна, якість підтверджено на практиці, а у застосуванні Гумісол зручний, його можна вносити в баковій суміші з іншими препаратами. Знову-таки економія ресурсів.

Одним словом: доступно і ефективно. На гектар витрати – десь так 80 гривень. Тим більше що виробники – Агрофірма «Гермес» – наші українські, йдуть назустріч в плані кредитування.

 

ТОВ «Агрофірма «Гермес»
 ■ (095) 291-60-17 ■ (096) 670-85-73 
www.humi-plus.com 
■ Краматорськ – Україна
Прочитано 1348 разів